Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 02 październik 2021 sobota, 02 październik 2021
UNIA
7-3
SOKOŁY
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 37-48
S. Główny Sajmon Grelich
S. Główny
S. Liniowy Szwiertnia Eryk
S. Liniowy Zięba Paweł
Frekwencja 49
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:26
Kara (2 min)
59:26
Kara (5 min)
59:26
Kara (20 min)
59:26
Kara (5 min)
59:26
Kara (20 min)
58:08
Kara (2 min)
Krzysztof Dudkiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
56:55
Kara (2 min)
Jakub Kurandy - Spowodowanie upadku przeciwnika
55:18
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
53:01
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Wysoko uniesiony kij
50:03
Kara (2 min)
49:33
Kara (2 min)
Jakub Kurandy - Spowodowanie upadku przeciwnika
48:52
Kara (2 min)
45:26
Kara (2 min)
Jakub Kurandy - Uderzenie kijem
43:14
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
42:58
Kara (2 min)
Adam Kot - Ostrość
40:57
Kara (2 min)
Piotr Kot - Wysoko uniesiony kij
38:17
Kara (2 min)
Aleksander Noworyta - Spowodowanie upadku przeciwnika
31:30
Kara (2 min)
Adam Wytrykus - Trzymanie przeciwnika
30:28
Kara (2 min)
30:28
Kara (2 min)
27:19
Kara (2 min)
12:52
Kara (2 min)
Yakub Kviatkouski - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:53
Gol
10:53
Kara - Rzut Karny
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
10:53
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
09:31
Kara (2 min)
Adam Kot - Trzymanie przeciwnika
09:06
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Przeszkadzanie
03:01
Kara (2 min)
Vasiliy Yerassov - Spowodowanie upadku przeciwnika
02:09
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 45

Tadas Ramanauskas

48 3 93.8%
BR 31

Filip Płonka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

1 A 2 min
PO 39

Adam Wytrykus

2 min
LS 14

Vasiliy Yerassov

1 2 A 2 min
ŚR 70

Tomasz Skokan

2 2 min
PS 13

Aleksander Noworyta

2 min
2 Formacja
LO 76

Jakub Najsarek

1 A 2 min
PO 90

Bogdan Protsenko

1 A 4 min
LS 17

Szymon Fus

1
ŚR 88

Yahor Piankrat

1 A
PS 19

Krystian Sosnowski

2
3 Formacja
LO 11

Adam Kot

1 31 min
PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 22

Krzysztof Dudkiewicz

1 A 2 min
ŚR 16

Jakub Kurandy

6 min
PS 87

Mateusz Filipowicz

1 A
4 Formacja
LO 78

Mateusz Klimczyk

PO 10

Dominik Lichota

1 A
Trener
Witoszek Lubomir
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

14 4 71.4%
BR 30

Bartosz Grabara II

23 3 87%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

1
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 A
LS 69

Jakub Wenker

2 A 4 min
ŚR 11

Jan Walczak

2 A
2 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

1 6 min
PO 29

Fedor Lupanov

1
LS 71

Michał Nawrocki

ŚR 7

Bartosz Suski

2 min
PS 81

Yakub Kviatkouski

1 A 29 min
3 Formacja
LO 19

Emil Szotkiewicz

PO 73

Jan Łapczyński

LS 13

Aleh Panamarenka

ŚR 14

Łukasz Piór

PS 58

Mark Siaredzich

Trener
Głaz Paweł