home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 02 październik 2021 sobota, 02 październik 2021
ŁÓDŹ
2-4
SMS PZHL
Lodowisko Bombonierka MOSiR Łódź
Strzały 27-41
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Paweł Podlas
S. Liniowy Michał Kłosiński
Frekwencja 92
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:52
Kara (2 min)
Ricardo Regala - Przeszkadzanie
59:32
Czas
51:00
Czas
41:41
Kara (2 min)
Maksim Livenskii - Opóźnianie gry
40:00
Zmiana bramkarza
38:58
Kara (2 min)
Ricardo Regala - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:08
Kara (2 min)
Zachariah Leonardi - Przeszkadzanie
25:13
Kara (2 min)
Ricardo Regala - Spowodowanie upadku przeciwnika
22:53
Kara (2 min)
Jeremi Lewy - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:52
Kara (2 min)
07:54
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 26

Karri Hiukka

22 4 81.8%
BR 31

Maksim Livenskii

19 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Zachariah Leonardi

2 min
PO 47

Ricardo Regala

8 min
LS 11

Aliaksei Maskaliou

ŚR 7

Eduard Shibelbein

PS 92

Ivan Tsyran

2 Formacja
LO 33

Piotr Matuszewski

PO 97

Mikita Antanovich

LS 16

Danill Linkevich

1 1 A
ŚR 27

Radii Taimatov

1
PS 10

Maksim Tsitok

1 A
3 Formacja
LO 99

Jeremi Lewy

1 A 2 min
PO 14

Aleksandr Gusarov

LS 87

Artem Letiuk

ŚR 9

Tymoteusz Lewy

PS 88

Arkadiusz Witczak

4 Formacja
LO 32

Yury Ziankou

1 A
LS 5

Marcin Kułak

ŚR 15

Patryk Janiszewski

PS 49

Demian Kozak

Trener
Yury Ziankou
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

27 2 92.6%
BR 1

Jakub Ciućka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Błażej Chodor

1 A 2 min
PO 18

Paweł Pawlik

1
LS 11

Paweł Wybiral

3 A
ŚR 24

Szymon Maćkowski

1
PS 19

Mikołaj Kociszewski

2
2 Formacja
LO 13

Jakub Wilk

PO 12

Marcin Szlomski

LS 9

Jakub Musioł

ŚR 10

Wojciech Zając

PS 23

Oliwier Tumidalski

3 Formacja
LO 21

Jan Stępień

PO 6

Jakub Bielecki

LS 22

Karol Moś

ŚR 8

Szymon Gurzyński

PS 17

Arkadiusz Karasiński

4 Formacja
LO 2

Marek Augustyniak

1 A
PO 15

Kacper Łukawski

LS 14

Mateusz Malinowski

Trener
Artur Ślusarczyk