Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL środa, 02 listopad 2022 środa, 02 listopad 2022
CRACOVIA
6-1
ZAGŁĘBIE
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 51-32
S. Główny Sebastian Kryś
S. Główny Patryk Pyrskała
S. Liniowy Dariusz Pobożniak
S. Liniowy Wojciech Czech
Frekwencja 400
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
44:14
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Wysoko uniesiony kij
35:04
Kara (2 min)
21:44
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:49
Kara (2 min)
Oskar Krawczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:51
Kara (2 min)
Jakub Saur - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 39

Rok Stojanovic

BR 72

David Zabolotny

32 1 96.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 33

Jakub Saur

2 min
PO 89

Jiri Gula

1 A
LS 82

Martin Kasperlik

ŚR 88

Roman Rac

PS 13

Radosław Sawicki

2 Formacja
LO 16

Saku Kinnunen

PO 27

Daniel Krejci

LS 15

Patryk Wronka

1 1 A
ŚR 24

Vojtech Polak

2 2 A
PS 95

Damian Kapica

2 A
3 Formacja
LO 44

Patrik Husak

1 1 A
PO 26

Martin Bdzoch

LS 14

Erik Nemec

1 1 A
ŚR 21

Marek Racuk

2 A
PS 92

Mateusz Michalski

1 1 A
4 Formacja
LO 32

Antoni Dziurdzia

PO 3

Dawid Tynka

LS 71

Sebastian Brynkus

2 min
ŚR 90

Ales Jezek

PS 94

Stephan Csamango

Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 61

Patrik Spesny

51 6 88.2%
BR 45

Sebastian Lipiński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 71

Michał Kotlorz

LS 68

Patryk Kogut

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 66

Jakub Witecki

2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

4 min
PO 69

Vitalii Andreikiv

LS 98

Michał Bernacki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 32

Damian Piotrowicz

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

2 min
PO 5

Jakub Michałowski

LS 57

Dominik Nahunko

1 A
ŚR 14

Nikita Butsenko

1
PS 19

Kamil Sikora

1 A
4 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 3

Patryk Gosztyła

LS 7

Dmytro Danylenko

ŚR 9

Andrei Dubinin

PS 17

Oskar Rzekanowski

Trener
Grzegorz Klich