Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 16 wrzesień 2022 piątek, 16 wrzesień 2022
ZAGŁĘBIE
4-3
TORUŃ
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 49-51
S. Główny Michał Baca
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Liniowy Artur Hyliński
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
Frekwencja 400
60:00
Zmiana bramkarza
59:00
Zmiana bramkarza
49:46
Czas
49:46
Kara (20 min)
Elias Elomaa - Kara meczu za niesportowe zachowanie
49:46
Kara (5 min)
49:46
Kara (20 min)
Nikita Butsenko - Kara meczu za niesportowe zachowanie
49:46
Kara (5 min)
49:46
Kara (2 min)
Nikita Butsenko - Uderzenie kijem
48:42
Kara (2 min)
Michał Kotlorz - Trzymanie kija przeciwnika
47:36
Kara (2 min)
Elias Elomaa - Wysoko uniesiony kij
45:33
Kara (2 min)
Jarosław Rzeszutko - Trzymanie przeciwnika
42:54
Kara (2 min)
Eemeli Jeskanen - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
42:54
Kara (2 min)
Eemeli Jeskanen - Przeszkadzanie
37:55
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Trzymanie przeciwnika
13:00
Kara (2 min)
Niki Koskinen - Uderzenie kijem
13:00
Kara (2 min)
12:28
Kara (2 min)
Elias Elomaa - Przeszkadzanie
04:04
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 61

Patrik Spesny

51 3 94.1%
BR 45

Sebastian Lipiński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Jakub Michałowski

PO 69

Vitalii Andreikiv

LS 57

Dominik Nahunko

2 min
ŚR 14

Nikita Butsenko

1 A 27 min
PS 7

Dmytro Danylenko

2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

2 min
PO 71

Michał Kotlorz

2 A 2 min
LS 68

Patryk Kogut

2 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1 2 min
PS 66

Jakub Witecki

2 1 A
3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

1 A
PO 37

Armen Khoperia

2 min
LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1 A
PS 19

Kamil Sikora

4 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 16

Kacper Opiłka

LS 17

Oskar Rzekanowski

ŚR 9

Andrei Dubinin

PS 98

Michał Bernacki

1
Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Ervins Mustukovs

49 4 91.8%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

1
PO 7

Dmitri Ignatenko

LS 89

Mikalai Syty

ŚR 10

Kamil Kalinowski

1
PS 13

Illia Korenchuk

1 A
2 Formacja
LO 4

Mateusz Zieliński

PO 77

Edmunds Augstkalns

1 A
LS 19

Michał Kalinowski

1
ŚR 22

Niki Koskinen

1 A 2 min
PS 34

Mark Viitanen

3 Formacja
LO 5

Jesse Ahonen

PO 94

Jakub Gimiński

LS 21

Dominik Olszewski

ŚR 47

Elias Elomaa

29 min
PS 84

Eemeli Jeskanen

4 min
4 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 76

Olivier Kurnicki

LS 69

Jakub Wenker

ŚR 98

Szymon Maćkowski

1 A
PS 61

Michał Zając

1 A
Trener
Teemu Elomo