Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 18 wrzesień 2022 niedziela, 18 wrzesień 2022
SANOK
2-1
ZAGŁĘBIE
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
Strzały 31-34
S. Główny Tomasz Radzik
S. Główny Patryk Pyrskała
S. Liniowy Jacek Szutta
S. Liniowy Maciej Waluszek
Frekwencja 1998
60:00
Zmiana bramkarza
59:10
Zmiana bramkarza
58:40
Czas
51:11
Kara (2 min)
48:51
Kara (2 min)
Ville Heikkinen - Atak kijem trzymanym oburącz
43:05
Kara (2 min)
Patrik Spesny - Opóźnianie gry
37:36
Kara (2 min)
Karol Biłas - Uderzenie kijem
36:02
Kara (2 min)
Atak kijem trzymanym oburącz
36:02
Kara (2 min)
Michał Bernacki - Uderzenie kijem
35:32
Niewykorzystany rz. karny
35:32
Kara - Rzut Karny
32:21
Kara (2 min)
Vladislav Lysenko - Przeszkadzanie
21:13
Kara (2 min)
Vladislav Lysenko - Trzymanie kija przeciwnika
13:14
Kara (2 min)
Jakub Witecki - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:32
Kara (2 min)
Niko Ahoniemi - Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Dominik Salama

34 1 97.1%
BR 31

Filip Świderski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 77

Jere Karlsson

PO 66

Kalle Valtola

LS 42

Konrad Filipek

1 A
ŚR 81

Timi Lahtinen *

PS 27

Niko Ahoniemi

2 min
2 Formacja
LO 12

Karol Biłas

2 min
PO 32

Vladislav Lysenko

1 1 A 4 min
LS 55

Ville Heikkinen

2 min
ŚR 11

Sami Tamminen

PS 19

Aleksandr Pavlenko

3 Formacja
LO 5

Bartosz Florczak

PO 4

2 min
LS 21

Krystian Mocarski

ŚR 2

Juho Makela

PS 3

Sebastian Harila

1
4 Formacja
PO 23

Bogusław Rąpała

LS 9

Szymon Dobosz

ŚR 97

Damian Ginda

PS 26

Louis Miccoli

Trener
Miika Elomo
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 61

Patrik Spesny

31 2 93.5%
BR 45

Sebastian Lipiński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Jakub Michałowski

PO 69

Vitalii Andreikiv

2 min
LS 57

Dominik Nahunko

ŚR 14

Nikita Butsenko

PS 7

Dmytro Danylenko

2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 71

Michał Kotlorz

1
LS 98

Michał Bernacki

2 min
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 66

Jakub Witecki

2 min
3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 37

Armen Khoperia

LS 32

Damian Piotrowicz

1 A
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1 A
PS 19

Kamil Sikora

4 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 16

Kacper Opiłka

LS 17

Oskar Rzekanowski

ŚR 9

Andrei Dubinin

Trener
Grzegorz Klich