home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 02 październik 2021 sobota, 02 październik 2021
TORUŃ
0-6
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 31-28
S. Główny Zieliński Mateusz
S. Główny
S. Liniowy Dzięciołowski Igor
S. Liniowy Szóstakowski Artur
Frekwencja 65
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
52:49
Kara (2 min)
Mateusz Kafel - Kara za niesportowe zachowanie 10 min
44:25
Kara (2 min)
Norbert Sekunda - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:53
Kara (2 min)
Adrian Duszak - Atak kijem trzymanym oburącz
32:23
Kara (2 min)
Adrian Duszak - Przeszkadzanie
28:05
Kara (2 min)
25:17
Kara (2 min)
Emil Kieler - Opóźnianie gry
21:18
Kara (2 min)
16:42
Kara (2 min)
Opóźnianie gry
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Maksymilian Lisewski

BR 30

Dominik Buczek

28 6 78.6%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Olivier Kurnicki

2 min
PO 7

Mateusz Błotnicki

2 min
LS 8

Jakub Mularczyk

ŚR 10

Kamil Wiwatowski

PS 24

Patryk Napiórkowski

2 Formacja
LO 17

Eryk Schafer

PO 22

Adam Kowalski

LS 9

Karol Zberek

ŚR 16

Michał Wiwatowski

PS 6

Radosław Krzymowski

3 Formacja
LO 18

Michał Gołębiewski

PO 15

Miłosz Dobrzyński

LS 21

Michał Nawrot

ŚR 19

Filip Wiensak

PS 12

Jędrzej Jarmoliński

4 Formacja
LS 13

Adam Sawicki

Trener
Milan Wojciech
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

31 🚫 100%
BR 34

Marcin Wyśnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 55

Mateusz Kafel

2 min
PO 26

Adrian Duszak

1 A 4 min
LS 21

Patryk Jarosz

1 1 A
ŚR 7

Andrzej Stojek

2 2 A
PS 17

Adrian Chabior II

2 A
2 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 18

Volodymir Baisarovych

LS 19

Oskar Rzekanowski

1 2 A
ŚR 14

Mikita Antropau

1
PS 11

Mariusz Piotrowski

1 2 A
3 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

PO 10

Michał Nowak

LS 79

Maciej Fabiańczyk

ŚR 15

Karol Baran

PS 23

Dominik Kasprzyk

4 Formacja
LO 29

Aleksander Gętkowski

1 A
PO 12

Szymon Brzozowski II

1 A
LS 92

Emil Kieler

2 min
ŚR 91

Norbert Sekunda

2 min
PS 89

Teodor Broś

Trener
Kotuła Marcin