Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 02 październik 2022 niedziela, 02 październik 2022
ZAGŁĘBIE
1-6
UNIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 29-53
S. Główny Marcin Polak
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Liniowy Andrzej Nenko
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
Frekwencja 300
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
52:53
Kara (2 min)
Patryk Kogut - Uderzenie kijem
46:47
Kara (2 min)
Andrei Dubinin - Rzucenie na bandę
44:26
Kara (2 min)
43:04
Kara (2 min)
Andriy Denyskin - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:04
Kara (2 min)
39:44
Kara (2 min)
Michał Bernacki - Uderzenie kijem
35:11
Kara (2 min)
Michael Cichy - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:41
Kara (2 min)
22:08
Kara (2 min)
04:07
Kara (2 min)
Teddy Da Costa - Uderzenie kijem
02:36
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 45

Sebastian Lipiński

15 3 80%
BR 61

Patrik Spesny

38 3 92.1%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Jakub Michałowski

PO 69

Vitalii Andreikiv

1 A
LS 9

Andrei Dubinin

2 min
ŚR 14

Nikita Butsenko

1
PS 98

Michał Bernacki

2 min
2 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 71

Michał Kotlorz

LS 68

Patryk Kogut

2 min
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 66

Jakub Witecki

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 37

Armen Khoperia

2 min
LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1 A 2 min
PS 19

Kamil Sikora

2 min
4 Formacja
LO 3

Patryk Gosztyła

PO 16

Kacper Opiłka

LS 17

Oskar Rzekanowski

ŚR 23

Dominik Kasprzyk

PS 7

Dmytro Danylenko

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Robert Kowalówka

29 1 96.6%
BR 31

Filip Płonka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 58

Filipp Pangelov-Yuldashev

PO 23

Aleksandrs Jerofejevs

LS 8

Alexander Szczechura

ŚR 78

Michael Cichy

1 2 min
PS 21

Pavel Padakin

1 A
2 Formacja
LO 7

Kristaps Jakobsons

1 A
PO 9

Roman Dyukov

LS 63

Tommi Laakso

2 A
ŚR 61

Krystian Dziubiński

1 A 4 min
PS 25

Erik Ahopelto

2 1 A
3 Formacja
LO 4

Peter Bezuska

PO 55

Patryk Noworyta

LS 77

Teddy Da Costa

1 A 2 min
ŚR 44

Łukasz Krzemień

1
PS 12

Sebastian Kowalówka

1 1 A
4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 96

Kamil Paszek

LS 16

Jan Sołtys

1 A
ŚR 10

Dariusz Wanat

1 A
PS 71

Andriy Denyskin

1 2 min
Trener
Nik Zupancic