home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 02 październik 2021 sobota, 02 październik 2021
PODHALE
9-1
NIEDŹWIADKI
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 42-23
S. Główny Nikifor Szczerba
S. Główny
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Jakub Śreniawski
Frekwencja 36
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:29
Kara (2 min)
58:10
Kara (2 min)
Jakub Michalski - Wysoko uniesiony kij
58:10
Kara (2 min)
Jakub Michalski - Wysoko uniesiony kij
58:10
Kara (2 min)
58:10
Kara (2 min)
58:10
Kara (2 min)
49:37
Kara (2 min)
Sebastian Bar - Uderzenie kijem
47:55
Kara (2 min)
39:22
Kara (2 min)
33:59
Gol
24:29
Kara (2 min)
Sebastian Bar - Atak kolanem
17:33
Kara (2 min)
Radosław Orzechowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:54
Kara (2 min)
Jakub Trzebunia - Atak kolanem
05:01
Kara (2 min)
Marat Saroka - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:26
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Szymon Klimowski

23 1 95.7%
BR 72

Kacper Zając

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Dominik Szlembarski

PO 92

Jakub Michalski

1 A 6 min
LS 14

Wiktor Bochnak

1 2 A
ŚR 95

Tobiasz Kapica

2 A
PS 9

Marat Saroka

3 1 A 2 min
2 Formacja
LO 13

Jakub Żurawski

1 A
PO 7

Karol Sarniak

1 A
LS 10

Krzysztof Jarczyk

ŚR 23

Kacper Malasiński

1
PS 17

Jakub Trzebunia

2 A 2 min
3 Formacja
LO 59

Daniel Nykaza

2 min
PO 88

Piotr Bury

LS 86

Kacper Worwa

1
ŚR 91

Fabian Kapica

1 2 A
PS 89

Jakub Malasiński

2
4 Formacja
LO 28

Patryk Danel

LS 11

Kacper Luberda

ŚR 69

Marcin Pudzisz

PS 22

Szymon Siuty

2 min
Trener
Jacek Szopiński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Konrad Filipek

26 6 76.9%
BR 1

Filip Wiszyński

16 3 81.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 80

Radosław Orzechowski

2 min
PO 13

Marlon Wróbel

2 min
LS 11

Łukasz Łyko

1 A
ŚR 97

Damian Ginda

1 2 min
PS 16

Marcin Dulęba

2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

PO 5

Michał Starościak

2 min
LS 38

Filip Sienkiewicz

1 A 2 min
ŚR 9

Paweł Pisula

PS 26

Aleks Radwański

3 Formacja
LO 31

Sebastian Bar

4 min
PO 4

Marcin Sieczkowski

LS 81

Jakub Klimczak

ŚR 88

Leonard Litwin

PS 79

Sebastian Burczyk

4 Formacja
LO 17

Kacper Niemczyk

PO 24

Mateusz Koczera

LS 23

Oliwier Łańko

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz