Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 25 październik 2022 wtorek, 25 październik 2022
PODHALE
1-3
ZAGŁĘBIE
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 32-35
S. Główny Michał Baca
S. Główny Mateusz Bucki
S. Liniowy Mateusz Kucharewicz
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja 200
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:35
Zmiana bramkarza
59:07
Zmiana bramkarza
58:52
Zmiana bramkarza
58:26
Zmiana bramkarza
58:26
Kara (2 min)
58:26
Kara (2 min)
Filip Wielkiewicz - Wysoko uniesiony kij
58:10
Czas
54:15
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Wysoko uniesiony kij
45:37
Kara (2 min)
Jakub Michałowski - Przeszkadzanie
42:34
Kara (2 min)
Oleksii Vorona - Przeszkadzanie
38:15
Kara (2 min)
Kamil Sikora - Zahaczanie
35:05
Kara (2 min)
20:14
Kara (2 min)
Fabian Kapica - Spowodowanie upadku przeciwnika
17:44
Kara (2 min)
Alex Maunula - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

34 2 94.1%
BR 31

Szymon Klimowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 28

Ondrej Volrab

PO 6

Patryk Wsół

LS 86

Filip Wielkiewicz

1 2 min
ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

PS 8

Łukasz Kamiński

2 Formacja
LO 89

Tomash Jelinek

PO 2

Oleksandr Aleksandrov

LS 91

Fabian Kapica

2 min
ŚR 17

Rene Svitana

PS 11

Martin Przygodzki

3 Formacja
LO 77

Robert Mrugała

1 A
PO 16

Dominik Szlembarski

LS 12

Jakub Worwa

ŚR 88

Oleksii Vorona

2 min
PS 34

Alex Maunula

2 min
4 Formacja
LO 4

Marat Saroka

PO 7

Lukas Zorko

LS 96

Patrik Fric

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

PS 14

Wiktor Bochnak

Trener
Juraj Faith
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 61

Patrik Spesny

32 1 96.9%
BR 45

Sebastian Lipiński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 71

Michał Kotlorz

LS 68

Patryk Kogut

1 A
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 66

Jakub Witecki

1
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 69

Vitalii Andreikiv

2 min
LS 98

Michał Bernacki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

2 A
PS 32

Damian Piotrowicz

2
3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 5

Jakub Michałowski

1 A 4 min
LS 57

Dominik Nahunko

ŚR 14

Nikita Butsenko

PS 19

Kamil Sikora

4 min
4 Formacja
LO 23

Dominik Kasprzyk

PO 3

Patryk Gosztyła

LS 7

Dmytro Danylenko

ŚR 9

Andrei Dubinin

PS 91

Mariusz Piotrowski

Trener
Grzegorz Klich