Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL środa, 16 listopad 2022 środa, 16 listopad 2022
ZAGŁĘBIE
1-2D
TYCHY
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 30-35
S. Główny Mateusz Bucki
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Liniowy Artur Hyliński
S. Liniowy Igor Dzięciołowski
Frekwencja 800
64:55
Zmiana bramkarza
64:55
Zmiana bramkarza
45:22
Kara (2 min)
Ondrej Sedivy - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:00
Kara (2 min)
Filip Komorski - Spowodowanie upadku przeciwnika
43:38
Kara (2 min)
41:54
Kara (2 min)
Vitalii Andreikiv - Przeszkadzanie
41:36
Kara (2 min)
Oskar Jaśkiewicz - Opóźnianie gry
39:34
Kara (2 min)
38:05
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Obraza sędziego
32:22
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
30:13
Kara (2 min)
Jarosław Rzeszutko - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:15
Kara (2 min)
Dominik Nahunko - Trzymanie przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 61

Patrik Spesny

35 2 94.3%
BR 29

Mikołaj Szczepkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

1 A
PO 71

Michał Kotlorz

1 A
LS 68

Patryk Kogut

1
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

4 min
PS 66

Jakub Witecki

2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 69

Vitalii Andreikiv

2 min
LS 98

Michał Bernacki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

2 min
PS 57

Dominik Nahunko

2 min
3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 5

Jakub Michałowski

LS 7

Dmytro Danylenko

ŚR 14

Nikita Butsenko

PS 19

Kamil Sikora

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 27

Szymon Luszniak

LS 91

Mariusz Piotrowski

ŚR 9

Andrei Dubinin

PS 78

Krystof Stuchlik

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 18

Kamil Lewartowski

30 1 96.7%
BR 33

Tomas Fucik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 96

Oskar Jaśkiewicz

2 min
PO 76

Emil Bagin

LS 64

Ondrej Sedivy

2 min
ŚR 5

Filip Komorski

1 2 min
PS 15

Kamil Wróbel

1 A
2 Formacja
LO 12

Olaf Bizacki

PO 7

August Nilsson

LS 11

Mateusz Gościński

ŚR 24

Radosław Galant

PS 91

Bartłomiej Jeziorski

3 Formacja
LO 13

Alexander Younan

1
PO 4

Olli Kaskinen

1 A
LS 9

Christian Mroczkowski

ŚR 94

Alexandre Boivin

2 min
PS 39

Jean Dupuy

4 Formacja
LO 22

Jan Krzyżek

PO 16

Karol Sobecki

LS 38

Mateusz Ubowski

ŚR 26

Filip Starzyński

1 A
PS 71

Szymon Marzec

1 A
Trener
Andrey Sidorenko