Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 18 listopad 2022 piątek, 18 listopad 2022
CRACOVIA
3-0
ZAGŁĘBIE
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 39-18
S. Główny Tomasz Radzik
S. Główny Mateusz Niżnik
S. Liniowy Michał Żak
S. Liniowy Wojciech Czech
Frekwencja 300
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
53:09
Kara (2 min)
Marek Racuk - Wysoko uniesiony kij
52:20
Kara (2 min)
Radosław Sawicki - Przeszkadzanie
50:30
Kara (2 min)
46:07
Kara (2 min)
Jiri Gula - Trzymanie przeciwnika
39:11
Kara (2 min)
Daniel Krejci - Uderzenie kijem
37:06
Kara (2 min)
Jiri Gula - Przeszkadzanie
25:02
Kara (2 min)
Nikita Butsenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:17
Kara (2 min)
Jakub Witecki - Wysoko uniesiony kij
20:17
Kara (2 min)
Jakub Witecki - Wysoko uniesiony kij
05:25
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Wysoko uniesiony kij
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 39

Rok Stojanovic

18 🚫 100%
BR 30

Łukasz Hebda

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Saku Kinnunen

PO 27

Daniel Krejci

2 min
LS 82

Martin Kasperlik

ŚR 88

Roman Rac

1
PS 13

Radosław Sawicki

1 A 2 min
2 Formacja
LO 33

Jakub Saur

PO 89

Jiri Gula

4 min
LS 15

Patryk Wronka

1 A
ŚR 24

Vojtech Polak

1
PS 90

Ales Jezek

1 A
3 Formacja
LO 44

Patrik Husak

PO 26

Martin Bdzoch

1 A
LS 14

Erik Nemec

ŚR 21

Marek Racuk

2 min
PS 92

Mateusz Michalski

4 Formacja
LO 32

Antoni Dziurdzia

LS 71

Sebastian Brynkus

1 A
ŚR 94

Stephan Csamango

1
PS 10

Robert Arrak

Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 61

Patrik Spesny

39 3 92.3%
BR 29

Mikołaj Szczepkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 71

Michał Kotlorz

LS 98

Michał Bernacki

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

2 min
PS 66

Jakub Witecki

2 min
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 69

Vitalii Andreikiv

LS 11

Aleksandr Pavlenko

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 57

Dominik Nahunko

3 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 5

Jakub Michałowski

LS 7

Dmytro Danylenko

ŚR 14

Nikita Butsenko

2 min
PS 19

Kamil Sikora

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 27

Szymon Luszniak

LS 17

Oskar Rzekanowski

ŚR 9

Andrei Dubinin

PS 78

Krystof Stuchlik

Trener
Grzegorz Klich