Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (SZHL) czwartek, 30 wrzesień 2021 czwartek, 30 wrzesień 2021
ZAGŁĘBIE
3-7
POLONIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 3-7
S. Główny Marcin Majta
S. Główny -
S. Liniowy Filip Gzik
S. Liniowy Wiktor Kolat
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
53:02
Kara (2 min)
Kacper Kukliński - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:47
Kara (2 min)
Michał Nakoneczny - Uderzenie kijem
47:48
Kara (2 min)
Kuba Nowak - Atak kijem trzymanym oburącz
47:48
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
47:30
Gol
45:05
Kara (2 min)
Michał Nakoneczny - Przeszkadzanie
31:44
Kara (2 min)
Igor Brzezowski - Atak kijem trzymanym oburącz
19:35
Kara (2 min)
Natalia Kozłowska - Uderzenie kijem
14:30
Kara (2 min)
14:10
Kara (2 min)
Lena Zięba - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:02
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
02:12
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 3

Oskar Krysztopowicz

1 1 0%
BR 35

Alicja Kobiela

6 6 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Igor Brzezowski

1 A 2 min
PO 66

Szymon Hołda

LS 7

Gabriel Jasicki

2 A
ŚR 87

Tobiasz Sarnacki

1 1 A
PS 15

Kuba Nowak

2 2 min
2 Formacja
LO 2

Błażej Uracz

PO 13

Szymon Machura

LS 23

Kamil Bajer

ŚR 18

Michał Nakoneczny

4 min
PS 4

Eryk Konieczka

3 Formacja
LO 21

Kamil Preis

ŚR 40

Daniel Słomnicki

PS 6

Adrian Wiśniewski

Trener
Łukasz Zachariasz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Tobiasz Jaworski

3 3 0%
BR 23

Julia Bujak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Adam Kołodziej II

2 A
PO 69

Oskar Jaworski

1
LS 32

Błażej Kołodziejczak

2 min
ŚR 18

Lena Zięba

3 2 min
PS 5

Weronika Chorzępa

2 Formacja
LO 14

Kamil Knur

PO 10

Kacper Kukliński

2 2 min
LS 7

Natalia Kozłowska

1 A 2 min
ŚR 37

Julia Nowak

1 A
PS 26

Agata Juszczak

3 Formacja
LO 78

Patrycja Wójcik

1 A
PO 15

Aleksandra Jachym

1 A
LS 40

Jakub Grobara

ŚR 81

Alicja Sowa

1
PS 82

Damian Borlik

1 A
4 Formacja
LO 80

Kordian Schwanitz

PO 12

Oskar Rutkowski

Trener
Tomasz Kowalczyk