Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY (SZHL) środa, 06 październik 2021 środa, 06 październik 2021
UNIA
8-3
JASTRZĘBIE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 8-3
S. Główny Pomorzewski Paweł
S. Główny
S. Liniowy Szutta Jacek
S. Liniowy Cudek Grzegorz
Frekwencja 29
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:45
Kara (2 min)
56:39
Gol
56:12
Kara (2 min)
Mikołaj Mrula - Atak kijem trzymanym oburącz
56:12
Czas
53:35
Kara - Rzut Karny
53:35
Gol
53:22
Kara (2 min)
Patryk Bagiński - Rzucenie na bandę
42:28
Kara (2 min)
Jan Bratek - Ostrość
42:28
Kara (5 min)
42:28
Kara (20 min)
Oskar Bozerockij - Kara meczu za niesportowe zachowanie
42:28
Kara (2 min)
40:00
Zmiana bramkarza
39:26
Kara (5 min)
39:26
Kara (20 min)
Filip Witek - Kara meczu za niesportowe zachowanie
39:26
Kara (5 min)
39:26
Kara (20 min)
Patrik Lenkovskij - Kara meczu za niesportowe zachowanie
35:54
Kara (2 min)
Roman Shoferovskyi - Opóźnianie gry
32:03
Zmiana bramkarza
29:41
Kara (2 min)
Łukasz Misiak - Trzymanie przeciwnika
29:20
Kara (2 min)
Igor Kukla - Przeszkadzanie
29:20
Kara (2 min)
Kevin Kużdrzał - Atak kijem trzymanym oburącz
28:36
Kara (2 min)
Daniel Wilk - Ostrość
28:36
Kara (2 min)
Wiktor Zając - Spowodowanie upadku przeciwnika
11:31
Kara (2 min)
Patrik Lenkovskij - Uderzenie kijem
10:06
Kara (2 min)
09:52
Kara (2 min)
Igor Kukla - Niedozwolony kij
07:20
Kara (2 min)
05:06
Kara (2 min)
03:29
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 32

Adrian Gąsior

1 1 0%
BR 31

Adam Mąsior

2 2 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 91

Miłosz Pencko

3 A
PO 87

Igor Kukla

4 min
LS 44

Igor Niewiadomski

1
ŚR 28

Daniel Wilk

3 1 A 2 min
PS 8

Jan Bratek

1 2 min
2 Formacja
LO 13

Kacper Prokopiak

1 2 min
PO 15

Mykyta Korotych

LS 36

Mykhailo Kovalchuk

1 2 A
ŚR 90

Ihor Nikolaevich

1 1 A
PS 24

Filip Witek

25 min
3 Formacja
LO 70

Roman Shoferovskyi

1 A 2 min
PO 99

Szymon Siemasz

1 A
LS 76

Adrian Płonka

ŚR 29

Damian Wróbel

PS 17

Illia Baida

4 Formacja
LO 93

Wiktor Maniak

Trener
Magiera Witold
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Kacper Michalski

5 5 0%
BR 90

Jakub Futryk

3 3 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Kamil Fyda

PO 13

Jakub Onak

1 A
LS 17

Oskar Bozerockij

25 min
ŚR 22

Mikołaj Mrula

4 min
PS 2

Maciej Poręba

2 Formacja
PO 81

Patrik Lenkovskij

27 min
LS 11

Marcel Lewek

ŚR 18

Mikołaj Bielaczyc

PS 77

Sebastian Wojciechowski

1 2 min
3 Formacja
LO 65

Karol Tymcio

PO 39

Łukasz Misiak

2 min
ŚR 86

Patryk Bagiński

2 min
PS 23

Andrzej Chodak

1 A
4 Formacja
LO 61

Kevin Kużdrzał

2 min
PO 76

Jan Śnieżek

4 min
LS 27

Maciej Fojcik

ŚR 91

Wiktor Zając

2 1 A 2 min
PS 87

Mikołaj Osiadły

Trener
Bernacki Mariusz