home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL piątek, 24 wrzesień 2021 piątek, 24 wrzesień 2021
CRACOVIA
4-3
TORUŃ
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 32-28
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Tomasz Radzik
S. Liniowy Grzegorz Cudek
S. Liniowy Rafał Noworyta
Frekwencja 500
60:00
Zmiana bramkarza
59:07
Zmiana bramkarza
58:44
Czas
53:11
Kara (2 min)
Erik Nemec - Przeszkadzanie
53:11
Czas
50:51
Kara (2 min)
Martin Dudas - Trzymanie przeciwnika
39:18
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:18
Niewykorzystany rz. karny
30:19
Kara (2 min)
Henri Limma - Uderzenie kijem
19:58
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
12:02
Kara (2 min)
12:02
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

27 🚫 100%
BR 72

David Zabolotny

1 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

2 A
PO 33

Jakub Saur

LS 14

Erik Nemec

2 A 2 min
ŚR 10

Evgeni Bodrov

1
PS 95

Damian Kapica

2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

2 min
LS 94

Stephan Csamango

ŚR 8

Łukasz Kamiński

PS 71

Sebastian Brynkus

3 Formacja
LO 16

Saku Kinnunen

PO 43

Maksim Ignatovich

2
LS 15

Collin Shirley

1 A
ŚR 50

Ivan Iatsenko

1 A
PS 88

Artem Voroshilo

4 Formacja
LO 3

Patryk Gosztyła

PO 12

Michał Jaracz

LS 7

Igor Augustyniak

1
ŚR 81

Mateusz Bezwiński

PS 11

Antoni Dziurdzia

1 A
Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

32 🚫 100%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

PO 12

Aliaksandr Shkrabau

LS 9

Miro Lehtimaki (✖)

ŚR 10

Kamil Kalinowski

1
PS 68

Patryk Kogut

2 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

1 A
PO 2

Aleksandr Rodionov

1 A 2 min
LS 44

Mikhail Shabanov

2 min
ŚR 17

Robert Arrak

1
PS 86

Lauri Huhdanpaa

1
3 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

1 A
PO 4

Mateusz Zieliński

1 A
LS 24

Henri Limma

2 min
ŚR 89

Mikalai Syty

PS 19

Michał Kalinowski

1 A
4 Formacja
LO 16

Bartosz Skólmowski

PO 61

Michał Zając

LS 88

Robert Korchokha

ŚR 43

Yegor Rozhkov

PS 29

Jarosław Dołęga

Trener
Jussi Tupamaki