Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (KPOZHL) sobota, 05 listopad 2022 sobota, 05 listopad 2022
STOCZNIOWIEC
3-10
ŁÓDŹ
Hala Widowiskowo-Sportowa Olivia II Gdańsk
Strzały 3-10
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny Łukasz Wierucki
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:16
Czas
59:16
Kara (2 min)
59:07
Kara (2 min)
Tymon Ścisłowski - Trzymanie przeciwnika
58:04
Kara (2 min)
55:39
Czas
55:39
Kara (2 min)
Marcel Żyła - Atak łokciem
53:49
Zmiana bramkarza
53:49
Kara (25 min)
53:19
Zmiana bramkarza
49:07
Kara (2 min)
Tymon Ścisłowski - Trzymanie przeciwnika
39:36
Kara (2 min)
Bartłomiej Gawrysiak - Atak kijem trzymanym oburącz
30:50
Zmiana bramkarza
22:58
Kara (2 min)
Paweł Pozauć - Atak kolanem
10:39
Kara (2 min)
Borys Dłużewski - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:50
Kara (2 min)
Hubert Łakomski - Atak łokciem
06:06
Kara (2 min)
00:01
Zmiana bramkarza
00:01
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Oleh Shulha

9 9 0%
BR 4

Nikodem Piask

1 1 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Antoni Nowak

PO 7

Tomir Pańko-Drzewucki

LS 10

Mikołaj Kruszyński

ŚR 9

Wiktor Kaczyński

PS 23

Marcel Rakowski

2 Formacja
LO 13

Aleksander Kowalski

PO 15

Borys Dłużewski

1 A 2 min
LS 8

Aleks Sosnowski

1
ŚR 21

Szymon Jarząbkiewicz

PS 12

Alan Sosnowski

1
3 Formacja
LO 22

Paweł Pozauć

1 A 2 min
PO 16

Aleksander Urban

LS 19

Kacper Bróż

ŚR 18

Tymon Ścisłowski

1 A 6 min
PS 14

Marcel Żyła

1 2 min
Trener
Robert Błażowski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 41

Wojciech Prencel

3 3 0%
BR 82

Gabriel Kuc

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 66

Szymon Pudeł

PO 3

Krzysztof Mitukiewicz

LS 22

Tymoteusz Wiktorski

1
ŚR 15

Viacheslav Pohribnyi

1 2 A 2 min
PS 16

Bartłomiej Gawrysiak

1 4 A 2 min
2 Formacja
LO 84

Igor Krzesłowski

2 5 A
PO 88

Kacper Lenartowski

5
LS 97

Walter Przybycin

1 A
ŚR 99

Barbara Mitukiewicz

PS 92

Hubert Łakomski

2 min
3 Formacja
LO 38

Radomir Krompasky

1 A
PO 23

Oliwier Kowalczyk

2 A
ŚR 51

Juliusz Kowalewski

2 min
PS 77

Kyrylo Andreiev

Trener
Marek Syniawa