home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL piątek, 01 październik 2021 piątek, 01 październik 2021
KATOWICE
4-1
TORUŃ
Lodowisko Satelita HWS Spodek Katowice
Strzały 39-29
S. Główny Breske Paweł
S. Główny Kosidło Paweł
S. Liniowy Hyliński Artur
S. Liniowy Bucki Mateusz
Frekwencja 851
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
53:50
Kara (2 min)
Jakub Wanacki - Przeszkadzanie
46:10
Kara (2 min)
Mateusz Bepierszcz - Atak kijem trzymanym oburącz
40:43
Kara (2 min)
38:33
Kara (2 min)
38:33
Kara (2 min)
38:33
Kara (2 min)
38:33
Kara (2 min)
34:56
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Trzymanie przeciwnika
18:55
Kara (2 min)
Dmitri Kozlov - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:55
Kara (2 min)
Aliaksandr Shkrabau - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

29 1 96.6%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 2

Carl Hudson

1
PO 5

Jakub Wanacki

2 min
LS 53

Anthon Eriksson

2
ŚR 7

Mathias Lehtonen

2 A
PS 88

Patryk Krężołek

2 A
2 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

1 A
PO 98

Alexander Yakimenko

2 min
LS 10

Bartosz Fraszko

1 A 2 min
ŚR 18

Grzegorz Pasiut

1
PS 95

Patryk Wronka

1 A
3 Formacja
LO 8

Patryk Wajda

PO 12

Maciej Kruczek

LS 24

Mateusz Bepierszcz

2 min
ŚR 9

Joona Monto

PS 92

Mateusz Michalski

4 Formacja
LO 34

Dawid Musioł

PO 4

Oskar Krawczyk

LS 11

Jakub Prokurat

ŚR 48

Igor Smal

PS 75

Szymon Mularczyk

Trener
Jarosz Ireneusz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Mateusz Studziński

39 4 89.7%
BR 70

Conrad Molder

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

2 min
PO 12

Aliaksandr Shkrabau

4 min
LS 19

Michał Kalinowski

1
ŚR 10

Kamil Kalinowski

2 min
PS 68

Patryk Kogut

2 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

PO 2

Aleksandr Rodionov

2 min
LS 9

Miro Lehtimaki (✖)

2 min
ŚR 17

Robert Arrak

1 A
PS 86

Lauri Huhdanpaa

3 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

PO 4

Mateusz Zieliński

LS 24

Henri Limma

1 A
ŚR 89

Nikolai Syty

PS 88

Robert Korchokha

4 Formacja
LO 16

Bartosz Skólmowski

PO 69

Jakub Wenker

LS 21

Dominik Olszewski

ŚR 43

Yegor Rozhkov

PS 61

Michał Zając

Trener
Tupamaki Jussi