home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL niedziela, 03 październik 2021 niedziela, 03 październik 2021
ZAGŁĘBIE
2-4
JASTRZĘBIE
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 37-41
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny Tomasz Radzik
S. Liniowy Michał Gerne
S. Liniowy Wojciech Moszczyński
Frekwencja 500
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:53
Kara (2 min)
Nikita Mitskevich - Uderzenie kijem
52:04
Kara (2 min)
Kamil Górny - Zahaczanie
45:32
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
43:30
Kara (2 min)
42:26
Kara (2 min)
Bartłomiej Bychawski - Wysoko uniesiony kij
42:10
Kara (2 min)
39:27
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Atak kijem trzymanym oburącz
35:04
Czas
24:55
Kara (2 min)
Vitalijs Pavlovs - Rzucenie na bandę
13:22
Kara (2 min)
06:53
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

41 4 90.2%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

2 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 A
PS 10

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

4 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

LS 88

Lukas Lundvald Nielsen

1 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1 1 A
PS 32

Damian Piotrowicz

1
3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 26

Nikita Mitskevich

2 min
LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

2 min
PS 57

Dominik Nahunko

4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 27

Szymon Luszniak

LS 87

Jakub Blanik

ŚR 19

Kamil Sikora

PS 8

Andrei Dubinin

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 35

Michał Kieler

37 2 94.6%
BR 90

Oskar Prokop

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 78

Siarhei Bahaleisha

1 1 A
LS 92

Maciej Urbanowicz

ŚR 79

Vitalijs Pavlovs

1 1 A 2 min
PS 41

Frenks Razgals

1 A
2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

2 min
PO 69

Mateusz Bryk

LS 18

Martin Kasperlik

ŚR 89

Roman Rac

PS 13

Egils Kalns

1 A
3 Formacja
LO 3

Maris Jass

1 A
PO 6

Eriks Sevcenko

1 A
LS 22

Radosław Nalewajka

1 2 min
ŚR 14

Samuel Mlynarovic

PS 77

Ruslan Bashirov

1 A
4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 27

Arturs Sevcenko

1
ŚR 98

Dominik Jarosz

1 A
PS 20

Łukasz Nalewajka

Trener
Robert Kalaber