home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 03 październik 2021 niedziela, 03 październik 2021
CRACOVIA
2-6
SOKOŁY
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 22-41
S. Główny Nikifor Szczerba
S. Główny
S. Liniowy Paweł Bajon
S. Liniowy Damian Czudowski
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:00
Kara (2 min)
56:43
Kara (2 min)
Benedykt Bieniek - Uderzenie kijem
56:43
Kara (2 min)
55:50
Kara (2 min)
Fedor Lupanov - Trzymanie kija przeciwnika
54:53
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Przeszkadzanie
53:58
Gol
51:42
Kara (2 min)
48:04
Kara (2 min)
Szymon Brzozowski - Atak kijem trzymanym oburącz
45:46
Kara (2 min)
Damian Kapa - Zahaczanie
43:00
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
42:45
Kara (2 min)
Mark Siaredzich - Atak kijem trzymanym oburącz
38:48
Kara (2 min)
Marcin Kuzak II - Uderzenie kijem
35:17
Kara (2 min)
Jan Walczak - Trzymanie przeciwnika
35:17
Kara (2 min)
Jan Walczak - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
34:31
Kara (2 min)
Damian Kapa - Trzymanie przeciwnika
33:00
Kara (2 min)
Benedykt Bieniek - Rzucenie na bandę
32:34
Kara (2 min)
32:34
Kara (2 min)
30:22
Kara (2 min)
Kamil Mętel - Atak kijem trzymanym oburącz
28:23
Kara (2 min)
24:37
Kara (2 min)
Marcin Kuzak II - Uderzenie kijem
23:15
Kara (2 min)
20:00
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Spowodowanie upadku przeciwnika
16:29
Kara (2 min)
Fedor Lupanov - Przeszkadzanie
15:28
Kara (2 min)
13:10
Kara (2 min)
06:49
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Atak kijem trzymanym oburącz
02:46
Kara (2 min)
Olaf Surma - Uderzenie kijem
01:36
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Łukasz Hebda

41 6 85.4%
BR 2

Oskar Adamczyk

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Olaf Surma

2 min
PO 11

Jakub Gawlik

2 min
LS 18

Wiktor Brzozowski

ŚR 20

Szymon Kiełbicki

1
PS 10

Radosław Krztoń

2 Formacja
LO 9

Damian Kapa

6 min
PO 21

Dawid Tynka

1 A
LS 15

Marcin Kuzak II

4 min
ŚR 4

Oskar Kuczek

PS 13

Nikita Shatilov

1 2 min
3 Formacja
LO 8

Szymon Brzozowski

4 min
PO 3

Kamil Mętel

1 A 4 min
LS 16

Wiktor Skrzek

ŚR 14

Michał Kokoszewski

2 min
PS 17

Tymofii Gavrylets

2 min
4 Formacja
LS 6

Paweł Pluciński

2 min
ŚR 23

Benedykt Bieniek

4 min
PS 12

Nikita Stelmakh

Trener
Dominik Salamon
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

22 2 90.9%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

1 A 2 min
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 A 2 min
LS 69

Jakub Wenker

2 2 min
ŚR 11

Jan Walczak

1 1 A 4 min
2 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

3 A 6 min
PO 29

Fedor Lupanov

4 min
LS 71

Michał Nawrocki

1 A
ŚR 7

Bartosz Suski

2
3 Formacja
LO 19

Emil Szotkiewicz

LS 13

Aleh Panamarenka

ŚR 14

Łukasz Piór

PS 58

Mark Siaredzich

1 2 min
4 Formacja
LO 73

Jan Łapczyński

Trener
Paweł Głaz