home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 03 październik 2021 niedziela, 03 październik 2021
UNIA
7-4
STOCZNIOWIEC
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 42-27
S. Główny
S. Główny Mateusz Bucki
S. Liniowy Maciej Waluszek
S. Liniowy Marcin Kołodziej
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:32
Kara (2 min)
56:53
Kara (2 min)
Piotr Kot - Spowodowanie upadku przeciwnika
53:16
Kara (2 min)
40:22
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Trzymanie przeciwnika
39:41
Kara (2 min)
Jakub Najsarek - Rzucenie na bandę
38:21
Kara (2 min)
36:08
Kara (2 min)
32:39
Kara (2 min)
32:08
Kara (2 min)
Michał Michałkiewicz - Atak kijem trzymanym oburącz
29:54
Kara (2 min)
Michał Michałkiewicz - Wysoko uniesiony kij
27:12
Kara (2 min)
Ilya Kruk - Trzymanie przeciwnika
27:12
Kara (2 min)
Mateusz Klimczyk - Wysoko uniesiony kij
27:12
Kara (2 min)
Mateusz Klimczyk - Wysoko uniesiony kij
26:12
Kara (2 min)
Jakub Najsarek - Przeszkadzanie
21:17
Kara (2 min)
19:22
Kara (2 min)
Bartosz Aleniewski - Uderzenie kijem
16:12
Kara (2 min)
Adam Wytrykus - Atak kolanem
05:54
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

27 4 85.2%
BR 45

Tadas Ramanauskas

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

1 A 2 min
PO 39

Adam Wytrykus

1 4 min
LS 14

Vasiliy Yerassov

2 1 A
ŚR 70

Tomasz Skokan

2 4 min
PS 78

Mateusz Klimczyk

4 min
2 Formacja
LO 76

Jakub Najsarek

1 A 4 min
PO 90

Bogdan Protsenko

2 min
LS 17

Szymon Fus

2 A
ŚR 19

Krystian Sosnowski

2
PS 13

Aleksander Noworyta

2 A
3 Formacja
LO 10

Dominik Lichota

1 A
PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 22

Krzysztof Dudkiewicz

2 A 2 min
ŚR 16

Jakub Kurandy

PS 87

Mateusz Filipowicz

4 Formacja
LO 88

Yahor Piankrat

Trener
Lubomir Witoszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 11

Daniil Voitsenka

42 7 83.3%
BR 10

Konrad Dembek

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Oskar Lehmann

PO 14

Bartosz Aleniewski

8 min
LS 5

Adam Laskowski

1 A
ŚR 50

Wiktor Trzebiatowski

1
PS 13

Michał Ruszkowski

1 A
2 Formacja
LO 15

Ilya Kruk

2 min
PO 8

Artsiom Zhurauski

2
LS 22

Mikhail Kruk

ŚR 20

Michał Michałkiewicz

2 A 4 min
PS 21

Stanislay Guchek

1 1 A
3 Formacja
ŚR 25

Adam Tuszkowski

Trener
Marek Kostecki