home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 03 październik 2021 niedziela, 03 październik 2021
ŁÓDŹ
1-5
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Bombonierka MOSiR Łódź
Strzały 33-39
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Paweł Podlas
S. Liniowy Michał Kłosiński
Frekwencja 79
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:59
Kara (2 min)
Norbert Sekunda - Wysoko uniesiony kij
40:08
Kara (2 min)
36:55
Kara (2 min)
35:03
Kara (2 min)
Maciej Fabiańczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:12
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
25:12
Kara (2 min)
18:44
Kara (2 min)
18:44
Kara (2 min)
18:44
Kara (2 min)
18:44
Kara (5 min)
18:44
Kara (20 min)
Tymoteusz Lewy - Kara meczu za niesportowe zachowanie
18:44
Kara (2 min)
18:44
Kara (5 min)
18:44
Kara (20 min)
Mateusz Kafel - Kara meczu za niesportowe zachowanie
18:25
Kara (2 min)
Marcin Kułak - Uderzenie kijem
13:26
Kara (2 min)
Patryk Janiszewski - Wysoko uniesiony kij
11:01
Kara (2 min)
Mikita Antropau - Wysoko uniesiony kij
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 26

Karri Hiukka

BR 31

Maksim Livenskii

39 5 87.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Zachariah Leonardi

PO 47

Ricardo Regala

LS 11

Aliaksei Maskaliou

1 A 2 min
ŚR 7

Eduard Shibelbein

1
PS 92

Ivan Tsyran

2 Formacja
LO 33

Piotr Matuszewski

PO 97

Mikita Antanovich

LS 16

Danill Linkevich

ŚR 27

Radii Taimatov

PS 10

Maksim Tsitok

3 Formacja
LO 99

Jeremi Lewy

2 min
PO 14

Aleksandr Gusarov

LS 87

Artem Letiuk

ŚR 9

Tymoteusz Lewy

29 min
PS 88

Arkadiusz Witczak

4 Formacja
LO 32

Yury Ziankou

LS 5

Marcin Kułak

2 min
ŚR 15

Patryk Janiszewski

2 min
PS 49

Demian Kozak

Trener
Yury Ziankou
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

33 1 97%
BR 34

Marcin Wyśnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 55

Mateusz Kafel

27 min
PO 10

Michał Nowak

1 1 A 4 min
LS 21

Patryk Jarosz

2 A
ŚR 7

Andrzej Stojek

2 A
PS 17

Adrian Chabior II

1
2 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 18

Volodymir Baisarovych

LS 19

Oskar Rzekanowski

2
ŚR 14

Mikita Antropau

1 A 2 min
PS 11

Mariusz Piotrowski

2 A
3 Formacja
LO 20

Denis Gavrilov

PO 8

Nikolai Onyshchenko

1 A
LS 79

Maciej Fabiańczyk

1 2 min
ŚR 15

Karol Baran

1 A
PS 23

Dominik Kasprzyk

4 Formacja
LO 29

Aleksander Gętkowski

PO 12

Szymon Brzozowski II

LS 92

Emil Kieler

ŚR 91

Norbert Sekunda

2 min
PS 89

Teodor Broś

Trener
Marcin Kotuła