home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 03 październik 2021 niedziela, 03 październik 2021
TORUŃ
5-6
SMS PZHL
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 33-36
S. Główny Przemysław Garbyszak
S. Główny
S. Liniowy Artur Szóstakowski
S. Liniowy Piotr Podlas
Frekwencja -4
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:56
Zmiana bramkarza
59:43
Gol
59:43
Zmiana bramkarza
57:44
Gol
57:44
Czas
57:17
Kara (2 min)
Atak kijem trzymanym oburącz
55:12
Kara (2 min)
Karol Zberek - Atak kijem trzymanym oburącz
51:46
Gol
47:56
Kara (2 min)
Mikołaj Kociszewski - Trzymanie przeciwnika
40:52
Kara (2 min)
Jakub Mularczyk - Wysoko uniesiony kij
36:51
Gol
26:23
Kara (2 min)
24:26
Kara (2 min)
Jędrzej Jarmoliński - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:57
Kara (2 min)
Błażej Chodor - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:57
Kara (2 min)
Jakub Mularczyk - Wymuszanie kary
03:28
Kara (2 min)
Oliwier Tumidalski - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:01
Zmiana bramkarza
00:01
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Maksymilian Lisewski

36 6 83.3%
BR 30

Dominik Buczek

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Olivier Kurnicki

1
PO 7

Mateusz Błotnicki

LS 8

Jakub Mularczyk

1 2 A 4 min
ŚR 10

Kamil Wiwatowski

1 1 A
PS 24

Patryk Napiórkowski

2 1 A
2 Formacja
LO 17

Eryk Schafer

PO 22

Adam Kowalski

LS 9

Karol Zberek

2 min
ŚR 16

Michał Wiwatowski

PS 21

Michał Nawrot

3 Formacja
LO 18

Michał Gołębiewski

PS 12

Jędrzej Jarmoliński

2 min
Trener
Wojciech Milan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

14 2 85.7%
BR 1

Jakub Ciućka

19 3 84.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Błażej Chodor

2 min
PO 18

Paweł Pawlik

LS 11

Paweł Wybiral

1 1 A
ŚR 24

Szymon Maćkowski

1 2 A
PS 19

Mikołaj Kociszewski

2 1 A 2 min
2 Formacja
LO 13

Jakub Wilk

PO 12

Marcin Szlomski

LS 9

Jakub Musioł

ŚR 10

Wojciech Zając

PS 23

Oliwier Tumidalski

2 min
3 Formacja
LO 21

Jan Stępień

PO 6

Jakub Bielecki

LS 22

Karol Moś

ŚR 8

Szymon Gurzyński

PS 17

Arkadiusz Karasiński

2 2 min
4 Formacja
LO 2

Marek Augustyniak

PO 15

Kacper Łukawski

3 A
LS 14

Mateusz Malinowski

Trener
Artur Ślusarczyk