Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 03 wrzesień 2022 sobota, 03 wrzesień 2022
SOKOŁY
8-6
MOSM
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 45-30
S. Główny Przemysław Gabryszak
S. Główny
S. Liniowy Artur Szóstakowski
S. Liniowy Piotr Podlas
Frekwencja 50
58:28
Kara (2 min)
Szymon Kucharski - Atak w okolice głowy lub szyi
46:20
Kara (2 min)
46:20
Kara (2 min)
Bartosz Krawczyk - Rzucenie na bandę
41:15
Gol
39:56
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:52
Gol
30:06
Kara (2 min)
27:36
Kara (2 min)
Aliaksandr Rusovich - Spowodowanie upadku przeciwnika
24:37
Kara (2 min)
Fiodor Lupanov - Przeszkadzanie
24:03
Gol
23:39
Gol
17:48
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Spowodowanie upadku przeciwnika
17:48
Kara (2 min)
Marcel Sawicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
17:15
Gol
04:50
Kara (2 min)
Szymon Kucharski - Spowodowanie upadku przeciwnika
03:30
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Maksymilian Lisewski

30 6 80%
BR 51

Szymon Guranowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Oskar Bajwenko

PO 7

Valentyn Telnov

LS 29

Szymon Maćkowski

1 A
ŚR 74

Timofei Shirokov

2 A
PS 17

Dominik Olszewski

1 1 A
2 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

2 min
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 A 2 min
LS 81

Yakub Kviatkouski

2
ŚR 11

Jan Walczak

2 A
PS 69

Jakub Wenker

4 1 A 4 min
3 Formacja
LO 73

Łukasz Korzestański

PO 19

Fiodor Lupanov

1 A 4 min
LS 71

Igor Bohuszko

1 A
ŚR 13

Kamil Wiwatowski

1
PS 9

Rafał Podborny

4 Formacja
LO 15

Nikita Bondar

Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Mateusz Kubiaczyk

BR 27

Kacper Łącki

45 8 82.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

PO 11

Karol Sobecki

2
LS 87

Szymon Kucharski

3 4 min
ŚR 88

Igor Ratajczak

PS 38

Mateusz Ubowski

1 1 A
2 Formacja
LO 92

Oliwier Langner

PO 40

Oliwier Kasperek

1 A
LS 10

Kacper Mużelak

ŚR 63

Mateusz Twarowski

PS 91

Bartosz Krawczyk

4 min
3 Formacja
LO 21

Maksymilian Charmuszko

PO 17

Kamil Krzyżowski

LS 85

Kacper Łatka

ŚR 22

Jan Krzyżek

3 A
PS 4

Dzianis Barouski

4 Formacja
LO 19

Aliaksandr Rusovich

2 min
Trener
Dariusz Garbocz