Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK czwartek, 03 listopad 2022 czwartek, 03 listopad 2022
ATOMÓWKI
1-4
POLONIA
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 21-38
S. Główny Joanna Pobożniak
S. Główny X
S. Liniowy Jan Krzyżek
S. Liniowy Oliwier Kasperek
Frekwencja 80
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:03
Gol
56:59
Kara (2 min)
Vanessa Patla - Obraza sędziego
56:59
Kara (2 min)
Anna Pezda - Ostrość
51:28
Czas
51:28
Kara (2 min)
Katarzyna Gapińska - Spowodowanie upadku przeciwnika
48:22
Kara (2 min)
Wiktoria Kędra - Trzymanie przeciwnika
45:56
Kara (2 min)
Wiktoria Dziwok - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:39
Kara (2 min)
Pamela Cieślewicz - Przeszkadzanie
39:09
Kara (2 min)
Kara mniejsza techniczna
38:00
Kara (2 min)
Pamela Cieślewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:28
Gol
32:33
Kara (2 min)
Wiktoria Kędra - Przeszkadzanie
27:30
Kara (2 min)
21:36
Kara (2 min)
Wiktoria Kierc - Przeszkadzanie
15:56
Kara (2 min)
Oliwia Garbocz - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Amelia Nowacka

38 4 89.5%
BR 1

Katarzyna Radomska

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Oliwia Garbocz

2 min
PO 58

Pamela Cieślewicz

4 min
LS 24

Anna Pezda

2 min
ŚR 71

Sylwia Łaskawska

1
PS 78

Aleksandra Górska

2 Formacja
LO 66

Wiktoria Kędra

6 min
PO 87

Wiktoria Kierc

2 min
LS 33

Agnieszka Dziedzioch

ŚR 55

Weronika Huchel

PS 97

Karolina Churas

3 Formacja
LO 44

Weronika Szymura

PO 22

Amelia Rakoczy

LS 16

Zuzanna Rduch

Trener
Dariusz Garbocz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 44

Wiktoria Poziemba

BR 23

Julia Bujak

21 1 95.2%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Klaudia Chrapek

PO 28

Julia Nowak

LS 27

Olivia Tomczok

2
ŚR 97

Ida Talanda

1 1 A
PS 7

Karolina Późniewska

1 1 A
2 Formacja
LO 18

Vanessa Patla

2 min
PO 13

Karolina Gawandtka

LS 22

Wiktoria Dziwok

2 min
ŚR 39

Katarzyna Składny

PS 8

Lena Zięba

3 Formacja
LO 5

Milena Piasecka

PO 20

Nikola Isztok

LS 9

Klaudia Kaleja

1 A
ŚR 17

Aneta Krzemień

PS 91

Patrycja Sfora

4 Formacja
LO 4

Katarzyna Gapińska

2 min
PO 3

Amelia Firek

Trener
Dariusz Jędrzejczyk