Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK sobota, 01 październik 2022 sobota, 01 październik 2022
STOCZNIOWIEC
9-1
ATOMÓWKI
Hala Widowiskowo-Sportowa Olivia Gdańsk
Strzały 45-25
S. Główny Wojciech Wrycza
S. Główny
S. Liniowy Mateusz Zieliński
S. Liniowy Erik Mincewicz
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:29
Kara (2 min)
56:43
Kara (2 min)
Anna Pezda - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
52:57
Kara (2 min)
Karolina Churas - Przeszkadzanie
47:40
Kara (2 min)
Weronika Huchel - Uderzenie kijem
37:10
Kara (2 min)
Pamela Cieślewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:55
Gol
34:20
Kara (2 min)
33:20
Kara (2 min)
Dominika Korkuz - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
31:59
Kara (2 min)
Renata Tokarska - Trzymanie przeciwnika
30:17
Kara (2 min)
Oliwia Garbocz - Spowodowanie upadku przeciwnika
27:36
Kara (2 min)
Iga Schramm - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
22:28
Kara (2 min)
Karolina Churas - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:45
Kara (2 min)
11:12
Kara (2 min)
Lena Olbrych - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:22
Kara (2 min)
Dominika Korkuz - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
06:53
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Nadia Ratajczyk

25 1 96%
BR 33

Natalia Kwiatkowska

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Dominika Korkuz

1 5 A 4 min
PO 44

Agata Cybulska

LS 28

Maja Brzezińska

1 A
ŚR 15

Katarzyna Kasprzycka

1 2 min
PS 37

Alicja Siejka

1
2 Formacja
LO 98

Renata Tokarska

4 min
PO 23

Natalia Kamińska

1 A
LS 2

Julia Łapińska

2
ŚR 22

Iga Schramm

2 1 A 2 min
PS 71

Magdalena Łąpieś

1 A
3 Formacja
LS 40

Alicja Kobus

2 A
ŚR 16

Weronika Świątek

1 1 A
PS 19

Anna Sencerz

1 1 A
Trener
Zenon Obłoński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Amelia Nowacka

18 3 83.3%
BR 1

Katarzyna Radomska

27 6 77.8%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 66

Wiktoria Kędra

PO 87

Wiktoria Kierc

LS 78

Aleksandra Górska

ŚR 71

Sylwia Łaskawska

1 A
PS 55

Weronika Huchel

2 min
2 Formacja
LO 14

Oliwia Garbocz

1 2 min
PO 58

Pamela Cieślewicz

4 min
LS 33

Agnieszka Dziedzioch

ŚR 97

Karolina Churas

4 min
PS 44

Weronika Szymura

3 Formacja
LO 6

Anna Pezda

2 min
PO 22

Amelia Rakoczy

LS 21

Lena Olbrych

2 min
ŚR 91

Rita Piechaczek

PS 16

Zuzanna Rduch

Trener
Dariusz Garbocz