Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK sobota, 26 listopad 2022 sobota, 26 listopad 2022
POLONIA
8-1
ATOMÓWKI
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 50-19
S. Główny Sebastian Kłaczyński
S. Główny
S. Liniowy Natalia Witkowska
S. Liniowy Mateusz Dworaźny
Frekwencja 100
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
51:40
Kara (2 min)
Katarzyna Gapińska - Spowodowanie upadku przeciwnika
45:19
Gol
42:30
Kara (2 min)
Weronika Szymura - Uderzenie kijem
40:00
Zmiana bramkarza
39:04
Kara (2 min)
Karolina Churas - Wysoko uniesiony kij
37:30
Kara (2 min)
36:02
Kara (2 min)
Karolina Późniewska - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
26:04
Kara (2 min)
Vanessa Patla - Uderzenie kijem
18:39
Kara (2 min)
Anna Pezda - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:04
Kara (2 min)
Wiktoria Dziwok - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
10:38
Kara (2 min)
Pamela Cieślewicz - Atak kijem trzymanym oburącz
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 44

Wiktoria Poziemba

8 1 87.5%
BR 23

Julia Bujak

11 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Wiktoria Gogoc

2 1 A
PO 25

Alicja Wcisło

2 A
LS 7

Karolina Późniewska

3 3 A 2 min
ŚR 97

Ida Talanda

1 A
PS 27

Olivia Tomczok

2 3 A
2 Formacja
LO 91

Patrycja Sfora

PO 18

Vanessa Patla

2 min
LS 22

Wiktoria Dziwok

2 min
ŚR 17

Aneta Krzemień

1 A
PS 8

Lena Zięba

3 Formacja
LO 20

Nikola Isztok

PO 5

Milena Piasecka

LS 9

Klaudia Kaleja

1
ŚR 3

Amelia Firek

PS 2

Monika Brysz

4 Formacja
LO 28

Julia Nowak

PO 4

Katarzyna Gapińska

2 min
Trener
Dariusz Jędrzejczyk
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Amelia Nowacka

50 8 84%
BR 1

Katarzyna Radomska

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Oliwia Garbocz

PO 58

Pamela Cieślewicz

4 min
LS 78

Aleksandra Górska

ŚR 71

Sylwia Łaskawska

PS 55

Weronika Huchel

2 Formacja
LO 66

Wiktoria Kędra

PO 87

Wiktoria Kierc

1
LS 97

Karolina Churas

2 min
ŚR 6

Anna Pezda

2 min
PS 33

Agnieszka Dziedzioch

3 Formacja
LO 16

Zuzanna Rduch

PO 13

Adriana Solecka

LS 44

Weronika Szymura

2 min
ŚR 22

Amelia Rakoczy

Trener
Tomasz Cichoń