Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK niedziela, 27 listopad 2022 niedziela, 27 listopad 2022
KOJOTKI
2-4
ATOMÓWKI
Arena Jantor MOSiR Katowice
Strzały 21-47
S. Główny Lipiński Grzegorz
S. Główny
S. Liniowy Gwiozda Mateusz
S. Liniowy Kubiszewski Dawid
Frekwencja 100
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:45
Zmiana bramkarza
59:20
Zmiana bramkarza
58:32
Czas
58:32
Kara (2 min)
Weronika Huchel - Uderzenie kijem
54:15
Gol
51:25
Kara (2 min)
50:21
Kara (2 min)
Natalia Wańczuk - Przeszkadzanie
49:19
Kara (2 min)
Agnieszka Dziedzioch - Uderzenie kijem
45:22
Kara (2 min)
39:33
Kara (2 min)
Karolina Churas - Uderzenie kijem
32:24
Kara (2 min)
Katarzyna Piątek - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:13
Kara (2 min)
Katarzyna Piątek - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:33
Gol
02:10
Kara (2 min)
Adriana Solecka - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Justyna Koszyk

47 4 91.5%
BR 35

Alicja Kobiela

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Natalia Wańczuk

2 min
PO 81

Katarzyna Piątek

1 A 4 min
LS 29

Jadwiga Jankowska

1
ŚR 22

Małgorzata Zakrzewska

1
PS 57

Joanna Orawska

1 A 2 min
2 Formacja
LO 4

Nikola Wencel

PO 75

Laura Bulas

LS 66

Lena Kabelis–Szostakowska

ŚR 15

Zuzanna Szafarczyk

PS 19

Magdalena Figiel

3 Formacja
LO 13

Joanna Pawlok

PO 18

Antonina Palion

LS 21

Dominika Wesołek

ŚR 23

Julia Nawrat

PS 33

Maja Malinowska

4 Formacja
LO 32

Alicja Zagożdżon

Trener
Marznica Tomasz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Amelia Nowacka

BR 1

Katarzyna Radomska

20 1 95%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Oliwia Garbocz

1
PO 58

Pamela Cieślewicz

LS 78

Aleksandra Górska

1 1 A
ŚR 71

Sylwia Łaskawska

2
PS 55

Weronika Huchel

3 A 2 min
2 Formacja
LO 66

Wiktoria Kędra

PO 87

Wiktoria Kierc

LS 33

Agnieszka Dziedzioch

4 min
ŚR 6

Anna Pezda

PS 97

Karolina Churas

2 min
3 Formacja
LO 16

Zuzanna Rduch

PO 13

Adriana Solecka

2 min
LS 44

Weronika Szymura

ŚR 22

Amelia Rakoczy

Trener
Cichoń Tomasz