Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

MŁODZIK (MOZHL) niedziela, 09 październik 2022 niedziela, 09 październik 2022
NIEDŹWIADKI
6-4
CRACOVIA
Hala Widowisko-Sportowa Arena MOSiR Sanok
Strzały 6-4
S. Główny Adam Witek
S. Główny
S. Liniowy Tomasz Dutkiewicz
S. Liniowy Jakub Mołoń
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
54:04
Czas
45:57
Kara (2 min)
Daniil Kavalenka - Opóźnianie gry
40:36
Kara (2 min)
Maciej Pabis - Uderzenie kijem
36:04
Gol
35:18
Gol
25:49
Niewykorzystany rz. karny
25:49
Kara - Rzut Karny
23:49
Gol
20:28
Kara (2 min)
Mateusz Łasocha - Spowodowanie upadku przeciwnika
19:27
Kara (2 min)
Adam Nuckowski - Nadmierna liczba graczy na lodzie
18:01
Kara (2 min)
Filip Hudziak - Rzucenie na bandę
16:45
Kara (2 min)
Gabriel Isztok - Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:17
Kara (2 min)
Danilo Mazurov - Rzucenie na bandę
08:03
Kara (2 min)
Filip Hudziak - Przeszkadzanie
06:46
Kara (2 min)
Daniil Kavalenka - Trzymanie przeciwnika
04:34
Kara (2 min)
Danilo Mazurov - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Karol Marczak

4 4 0%
BR 69

Tymoteusz Bryt

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Adrian Wojnar

1
PO 34

Dariusz Pado

1 A
LS 67

Jakub Izdebski

2 A
ŚR 94

Seweryn Kołtunik

PS 9

Wiktor Klimczak

1 A
2 Formacja
LO 5

Oliwier Wolanin

1 A
PO 21

Jakub Serwatko

LS 74

Leon Samborski

ŚR 88

Arkadiusz Orzechowski

1 1 A
PS 53

Jan Ząbkiewicz

3 Formacja
LO 29

Karol Buszek

PO 22

Szymon Stasiowski

LS 79

Oleksandr Kordas

1 A
ŚR 38

Danilo Mazurov

3 4 min
PS 6

Mykyta Mazurov

4 Formacja
LO 55

Piotr Robel

1 A
PO 19

Alan Suchecki

1 1 A
LS 20

Kajetan Kulikowski

Trener
Mateusz Wilusz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Alicja Hudziak

6 6 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Franciszek Zygmunt

PO 9

Mikołaj Dziobek

LS 6

Tsimafei Petrazhytski

1 1 A
ŚR 8

Filip Hudziak

2 4 min
PS 19

Mateusz Łasocha

2 min
2 Formacja
PO 7

Daniil Kavalenka

4 min
ŚR 18

Kir Lysenko

1
PS 21

Maciej Wójcik

3 Formacja
LO 10

Magdalena Olszewska

PO 13

Maciej Pabis

2 min
LS 11

Anton Gavrylets

ŚR 12

Andrii Cherniavskyi

PS 23

Gabriel Isztok

2 min
4 Formacja
LO 15

Adam Nuckowski

2 min
Trener
Stanisław Urban