Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY niedziela, 23 październik 2022 niedziela, 23 październik 2022
SOKOŁY
6-4
MOSM
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 32-33
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Główny
S. Liniowy Michał Gerne
S. Liniowy Paweł Tarkowski
Frekwencja
60:00
Zmiana bramkarza
59:24
Zmiana bramkarza
59:07
Kara (2 min)
Illia Khromyshyn - Przeszkadzanie
56:48
Kara (2 min)
Kacper Łącki - Spowodowanie upadku przeciwnika
54:50
Kara (2 min)
Michał Nawrot - Spowodowanie upadku przeciwnika
47:01
Kara (2 min)
44:57
Kara (2 min)
Illia Khromyshyn - Atak kijem trzymanym oburącz
41:59
Kara (2 min)
Vlad Shirin - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:56
Kara (2 min)
Emil Szotkiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:33
Niewykorzystany rz. karny
41:33
Kara - Rzut Karny
Dawid Chojęta - Spowodowanie upadku przeciwnika
38:51
Kara (20 min)
Viacheslav Andruschenko - Kara meczu za niesportowe zachowanie
38:51
Kara (5 min)
38:17
Kara (2 min)
Filip Wiensak - Atak łokciem
35:08
Gol
32:45
Kara (2 min)
Rafał Podborny - Trzymanie przeciwnika
31:25
Kara (2 min)
Ivan Kastsechka - Przeszkadzanie
29:52
Kara (2 min)
11:27
Kara (2 min)
Marcel Gimiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
09:32
Kara (2 min)
05:25
Kara (2 min)
Emil Szotkiewicz - Trzymanie przeciwnika
00:16
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Szymon Włodarczyk

33 4 87.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Vlad Shirin

1 2 min
PO 59

Fiodor Lupanov

1 A
LS 15

Nikita Volobuiev

1 1 A
ŚR 21

Viacheslav Andruschenko

1 2 A 25 min
PS 33

Illia Khromyshyn

2 1 A 4 min
2 Formacja
LO 27

Emil Szotkiewicz

6 min
PO 40

Łukasz Piór

1
LS 18

Michał Nawrot

2 min
ŚR 19

Michał Wiwatowski

1 A
PS 9

Rafał Podborny

1 A 2 min
3 Formacja
LO 14

Marcel Gimiński

4 min
PO 71

Miłosz Dobrzyński

LS 35

Jędrzej Jarmoliński

ŚR 32

Filip Wiensak

2 min
PS 38

Jacek Juchniewicz II

4 Formacja
LO 10

Igor Brzezowski

LS 22

Artur Fraszko

PS 11

Igor Żołnowski

Trener
Wojciech Milan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Kacper Łącki

32 6 81.3%
BR 24

Szymon Chabior

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 11

Jakub Janik

1 1 A
PO 35

Kacper Sroczyński

LS 92

Oliwier Langner

1
ŚR 53

Mieszko Polnar

2 min
PS 89

Nikodem Wróblewski

2 Formacja
LO 45

Wojciech Wilczok

PO 44

Mateusz Majkowski

LS 9

Patrycjusz Krosny

ŚR 87

Maksymilian Charmuszko

PS 90

Dawid Bukowski

3 Formacja
LO 55

Ihnat Kashalevich

PO 80

Dawid Chojęta

1 1 A
LS 10

Mykyta Perechniev

ŚR 67

Paweł Figiel

PS 75

Denys Babenko

4 Formacja
LO 70

Ivan Kastsechka

1 2 A 2 min
PO 86

Dzianis Barouski

LS 36

Patryk Majchrzak

ŚR 25

Jakub Skrzypski

PS 91

Bartosz Krawczyk

Trener
Dariusz Garbocz