Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL czwartek, 07 październik 2021 czwartek, 07 październik 2021
ZAGŁĘBIE
3-2
CRACOVIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 42-40
S. Główny Paweł Breske
S. Główny Michał Baca
S. Liniowy Rafał Noworyta
S. Liniowy Mateusz Bucki
Frekwencja 500
60:00
Zmiana bramkarza
59:39
Czas
59:30
Zmiana bramkarza
59:00
Czas
53:37
Kara (2 min)
Mateusz Bezwiński - Przeszkadzanie
53:37
Kara (2 min)
53:37
Kara (2 min)
50:44
Kara (2 min)
50:44
Kara (2 min)
50:44
Kara (5 min)
Mikhail Syroezhkin - Uderzenie głową
50:44
Kara (20 min)
Mikhail Syroezhkin - Kara meczu za niesportowe zachowanie
36:28
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:27
Kara (2 min)
Łukasz Kamiński - Opóźnianie gry
30:21
Kara (2 min)
Aleksandr Vasilev - Rzucenie na bandę
16:53
Gol
13:10
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

40 2 95%
BR 33

Marcel Kotuła

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

27 min
LS 78

Yevgeni Nikiforov

1
ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 A 2 min
PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

1
2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

PO 96

Oskar Jaśkiewicz

2 min
LS 11

Martin Przygodzki

1 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1
PS 32

Damian Piotrowicz

1 A
3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 26

Nikita Mitskevich (✖)

LS 8

Andrei Dubinin

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 57

Dominik Nahunko

4 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 27

Szymon Luszniak

LS 91

Mariusz Piotrowski

ŚR 19

Kamil Sikora

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

42 3 92.9%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1 A
PO 33

Jakub Saur

LS 14

Erik Nemec

1
ŚR 10

Evgeni Bodrov

PS 95

Damian Kapica

1 A 2 min
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

4 min
PO 49

Jakub Muller

LS 94

Stephan Csamango

ŚR 8

Łukasz Kamiński

2 min
PS 71

Sebastian Brynkus

3 Formacja
LO 3

Patryk Gosztyła

PO 16

Saku Kinnunen

LS 81

Mateusz Bezwiński

1 A 2 min
ŚR 50

Ivan Iatsenko

1
PS 88

Artem Voroshilo

1 A
4 Formacja
LO 12

Michał Jaracz

LS 7

Igor Augustyniak

PS 11

Antoni Dziurdzia

Trener
Rudolf Rohacek