Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY piątek, 25 listopad 2022 piątek, 25 listopad 2022
POLONIA
0-5
SOKOŁY
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 18-52
S. Główny Paweł Bajon
S. Główny
S. Liniowy Marcin Kołodziej
S. Liniowy Dawid Pabisiak
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:58
Kara (2 min)
Wojciech Lisowski - Uderzenie kijem
59:46
Kara (2 min)
Błażej Kołodziejczak - Rzucenie na bandę
52:39
Kara (2 min)
52:39
Kara (2 min)
Kamil Knur - Ostrość
51:22
Kara (2 min)
45:11
Kara (2 min)
41:34
Kara (2 min)
41:34
Kara (2 min)
41:34
Kara (2 min)
41:34
Kara (2 min)
35:05
Kara (2 min)
Kamil Knur - Uderzenie kijem
34:38
Kara (2 min)
34:10
Kara (2 min)
Konstiantyn Lemeshko - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:13
Kara (2 min)
Konstiantyn Lemeshko - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:40
Kara (2 min)
Konstiantyn Lemeshko - Spowodowanie upadku przeciwnika
06:08
Kara (2 min)
05:16
Kara (2 min)
Łukasz Piór - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Radosław Nawrot

BR 1

Maksymilian Kura

52 5 90.4%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Stepan Kokiziuk

PO 4

Konstiantyn Lemeshko

6 min
LS 8

Oliwier Zarański

ŚR 2

Oskar Jaworski

PS 10

Adam Kołodziej II

2 Formacja
LO 21

Mikołaj Majewski

PO 19

Wojciech Lisowski

6 min
LS 14

Oliwier Koszel

ŚR 3

Tomasz Łozicki

2 min
PS 12

Błażej Kołodziejczak

4 min
3 Formacja
LO 18

Kamil Knur

4 min
LS 15

Damian Borlik

Trener
Andrzej Secemski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Szymon Włodarczyk

18 🚫 100%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Vlad Shirin

PO 7

Valentyn Telnov

1 1 A 2 min
LS 15

Nikita Volobuiev

ŚR 20

Fiodor Lupanov

2 A
PS 33

Illia Khromyshyn

1 1 A
2 Formacja
LO 81

Emil Szotkiewicz

1 1 A 4 min
PO 40

Łukasz Piór

2 min
LS 18

Michał Nawrot

2 2 min
ŚR 16

Michał Wiwatowski

3 A
PS 9

Rafał Podborny

1 A 2 min
3 Formacja
LO 32

Marcel Gimiński

PO 10

Miłosz Dobrzyński

LS 27

Jędrzej Jarmoliński

ŚR 19

Filip Wiensak

PS 71

Jacek Juchniewicz II

Trener
Wojciech Milan