Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR MŁODSZY piątek, 02 grudzień 2022 piątek, 02 grudzień 2022
ŁÓDŹ
5-6
STOCZNIOWIEC
Lodowisko Retkinia MOSiR Łódź
Strzały 41-58
S. Główny Piotr Podlas
S. Główny
S. Liniowy Bartosz Suski
S. Liniowy Jan Walczak
Frekwencja 11
62:28
Zmiana bramkarza
62:28
Zmiana bramkarza
62:17
Kara (2 min)
56:56
Kara (2 min)
54:55
Kara (2 min)
51:56
Kara (20 min)
Karol Piwowarski - Kara meczu za niesportowe zachowanie
51:56
Kara (5 min)
51:54
Gol
50:52
Kara (2 min)
48:52
Czas
48:52
Kara (2 min)
47:04
Czas
47:03
Kara (2 min)
Adam Tuszkowski - Trzymanie przeciwnika
46:19
Gol
43:55
Kara (2 min)
39:14
Kara (2 min)
Maciej Tuszkowski - Atak łokciem
28:45
Kara (2 min)
Michał Cybulski - Wysoko uniesiony kij
14:32
Zmiana bramkarza
13:45
Kara (2 min)
Artur Kudliński - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
06:45
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 2

Paweł Walkowiak

20 2 90%
BR 11

Szymon Skiba

38 4 89.5%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 9

Wiktor Krzesłowski

PO 91

Dominik Cieślak

1 4 min
LS 6

Artur Kudliński

2 min
PS 27

Norbert Łakomski

1 A
2 Formacja
LO 61

Jakub Gicala

PO 77

Andrii Komosii

2
LS 69

Yahor Ziankou

1 2 min
ŚR 80

Marko Kozak

1 A
PS 16

Daniel Soltysiuk

1 2 min
3 Formacja
LO 26

Wojciech Świderski

1 A
PO 87

Ryszard Brzeziński

LS 71

Nikolaii Kliushnyk

ŚR 97

Maksymilian Grochowski

1 A
PS 94

Michał Cybulski

4 min
4 Formacja
LO 56

Borys Szymański

Trener
Yuri Zainkou
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 24

Ivan Soima

41 5 87.8%
BR 7

Szymon Stojek

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Wiktor Lewandowski

2 A
PO 4

Maciej Tuszkowski

1 A 2 min
LS 20

Karol Piwowarski

1 A 27 min
ŚR 55

Adam Tuszkowski

2 min
2 Formacja
LO 18

Maciej Sochacki

1 A
PO 23

Tsimur Pulver

1 A
LS 40

Albert Ventliand

1
ŚR 16

Jakub Vitek

1 1 A
PS 8

Dmytro Sapozhnik

4
3 Formacja
PO 19

Jan Gulczyński

LS 11

Konrad Kowalski II

1 A
ŚR 22

Marcel Chołaściński

PS 3

Jan Romanowski

4 Formacja
LO 5

Maksymilian Salewski

2 min
PO 12

Yevhenii Shulha

Trener
Paweł Zwoliński