Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 10 październik 2021 niedziela, 10 październik 2021
ŁÓDŹ
2-5
POLONIA
Lodowisko Bombonierka MOSiR Łódź
Strzały 21-65
S. Główny Saimon Grelich
S. Główny
S. Liniowy Paweł Zięba
S. Liniowy Michał Kret
Frekwencja 59
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:26
Czas
57:08
Kara (2 min)
Ricardo Regala - Przeszkadzanie
55:34
Kara (2 min)
Dawid Wawrzkiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
51:07
Kara (2 min)
48:29
Kara (2 min)
48:29
Niewykorzystany rz. karny
42:44
Kara (2 min)
Marcin Płachetka - Atak łokciem
42:32
Kara (2 min)
37:48
Kara (2 min)
Piotr Bajon - Spowodowanie upadku przeciwnika
35:07
Kara (2 min)
Arkadiusz Witczak - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:36
Kara (2 min)
22:47
Kara (2 min)
15:59
Kara (2 min)
Mateusz Dworaźny - Spowodowanie upadku przeciwnika
04:03
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Maksim Livenskii

65 5 92.3%
BR 26

Karri Hiukka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 29

Zachariah Leonardi

PO 47

Ricardo Regala

6 min
LS 88

Arkadiusz Witczak

2 min
ŚR 7

Eduard Shibelbein

4 min
PS 27

Radii Taimatov

2 Formacja
LO 97

Mikita Antanovich

1
PO 32

Yury Ziankou

LS 16

Danill Linkevich

1
ŚR 18

Ivan Tsyran

2 A
PS 92

Maksim Tsitok

2 A
3 Formacja
LO 33

Piotr Matuszewski

2 min
PO 14

Aleksandr Gusarov

LS 15

Patryk Janiszewski

ŚR 10

Mateusz Kubiak

PS 99

Yauheniy Stryzhanok

4 Formacja
PO 9

Miłosz Łuczak

LS 5

Marcin Kułak

ŚR 11

Aliaksei Maskaliou

PS 49

Demian Kozak

Trener
Yury Ziankou
BR 1

Mateusz Kołodziej

21 2 90.5%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Łukasz Dybaś

1 A
PO 8

Aleksander Bodora

LS 16

Błażej Salamon

1 1 A
ŚR 22

Valerii Polinin

1
PS 15

Michał Rybak

2 min
2 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

2 min
PO 4

Patryk Matusik

LS 13

Karol Wąsiński

2
ŚR 6

Tomasz Wcisło

1
PS 9

Piotr Bajon

4 A 2 min
3 Formacja
LO 21

Michał Proczek

PO 20

Adam Faska

LS 12

Artur Senkevich

ŚR 11

Artsiom Senkevich

1 A
PS 10

Sebastian Wicher

4 Formacja
LS 7

Dawid Wawrzkiewicz

2 min
ŚR 17

Dawid Wróblewski

PS 3

Marcin Płachetka

2 min
Trener
Mariusz Puzio