Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 10 październik 2021 niedziela, 10 październik 2021
SOKOŁY
6-5K
NIEDŹWIADKI
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 43-37
S. Główny Przemysław Gabryszak
S. Główny
S. Liniowy Piotr Podlas
S. Liniowy Paweł Podlas
Frekwencja

Seria Rzutów Karnych

3:2

#7
TRAFIONY
Filip Mazurkiewicz / br: Mateusz Buczek
#7
Niewykorzystany
Filip Sienkiewicz / br: Szymon Guranowski
#6
Niewykorzystany
Dominik Olszewski / br: Mateusz Buczek
#6
Niewykorzystany
Marcin Dulęba / br: Szymon Guranowski
#5
TRAFIONY
Filip Sienkiewicz / br: Szymon Guranowski
#5
TRAFIONY
Filip Mazurkiewicz / br: Mateusz Buczek
#4
Niewykorzystany
Michał Starościak / br: Szymon Guranowski
#4
Niewykorzystany
Marcel Sawicki / br: Mateusz Buczek
#3
Niewykorzystany
Sebastian Bar / br: Szymon Guranowski
#3
TRAFIONY
Dominik Olszewski / br: Mateusz Buczek
#2
TRAFIONY
Damian Ginda / br: Szymon Guranowski
#2
Niewykorzystany
Jakub Wenker / br: Mateusz Buczek
#1
Niewykorzystany
Marcin Dulęba / br: Szymon Guranowski
#1
Niewykorzystany
Natalian Dobrzeniecki / br: Mateusz Buczek

65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Gol
58:22
Gol
58:02
Czas
49:22
Kara (2 min)
Sebastian Bar - Uderzenie kijem
47:08
Kara (2 min)
Mateusz Buczek - Opóźnianie gry
44:47
Kara (2 min)
Łukasz Korzestański - Opóźnianie gry
43:11
Kara (2 min)
23:30
Kara (2 min)
Natalian Dobrzeniecki - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:39
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

37 5 86.5%
BR 30

Bartosz Grabara II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Marcel Sawicki

1 A
PO 16

Natalian Dobrzeniecki

1 2 min
LS 69

Jakub Wenker

2
PS 73

Konrad Piskalski

2 Formacja
LO 71

Igor Bohuszko

1 A
PO 14

Łukasz Korzestański

2 min
LS 7

Bartosz Suski

2 A
ŚR 74

Filip Mazurkiewicz

1 A
PS 81

Yakub Kviatkouski

2 2 min
3 Formacja
PO 19

Jan Łapczyński

ŚR 21

Dominik Olszewski

1 A
Trener
Paweł Głaz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Mateusz Buczek

43 6 86%
BR 31

Franciszek Źrebiec

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 80

Radosław Orzechowski

PO 13

Marlon Wróbel

1 A
LS 23

Oliwier Łańko

2 A
ŚR 97

Damian Ginda

3 1 A
PS 16

Marcin Dulęba

1 3 A
2 Formacja
LO 53

Kacper Rocki

PO 5

Michał Starościak

LS 21

Filip Sienkiewicz

PS 26

Aleks Radwański

3 Formacja
LO 55

Sebastian Bar

1 2 min
PO 4

Kacper Niemczyk

LS 81

Jakub Klimczak

ŚR 38

Karol Górniak

4 Formacja
LO 11

Adam Kozioł

PO 24

Mateusz Koczera

LS 18

Jakub Sudyka

Trener
Krzysztof Ząbkiewicz