Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 10 październik 2021 niedziela, 10 październik 2021
SMS PZHL
2-4
CRACOVIA
Lodowisko Jantor II MOSiR Katowice
Strzały 44-35
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Filip Gzik
S. Liniowy Marcin Kołodziej
Frekwencja 27
60:00
Zmiana bramkarza
58:45
Zmiana bramkarza
55:05
Kara (2 min)
55:05
Kara (2 min)
45:39
Kara (2 min)
Błażej Chodor - Spowodowanie upadku przeciwnika
45:22
Kara (2 min)
Karol Moś - Spowodowanie upadku przeciwnika
45:10
Kara (2 min)
Kamil Mętel - Spowodowanie upadku przeciwnika
41:03
Kara (2 min)
32:49
Kara (2 min)
Bartłomiej Spyrka - Uderzenie kijem
26:28
Kara (2 min)
Radosław Krztoń - Uderzenie kijem
23:00
Kara (2 min)
19:42
Kara (2 min)
Damian Rączka - Zamykanie krążka w rękawicy
12:03
Kara (2 min)
Wiktor Brzozowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

35 4 88.6%
BR 1

Jakub Ciućka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Błażej Chodor

4 min
PO 8

Szymon Gurzyński

LS 11

Paweł Wybiral

1 1 A
ŚR 24

Szymon Maćkowski

1 1 A
PS 19

Mikołaj Kociszewski

2 Formacja
LO 21

Jan Stępień

2 min
PO 18

Paweł Pawlik

LS 22

Karol Moś

2 min
ŚR 10

Wojciech Zając

PS 9

Jakub Musioł

3 Formacja
LO 13

Jakub Wilk

PO 15

Kacper Łukawski

LS 6

Jakub Bielecki

ŚR 12

Marcin Szlomski

PS 16

Bartłomiej Spyrka

2 min
4 Formacja
LS 5

Damian Rączka

2 min
ŚR 14

Jakub Hofman

PS 23

Jonasz Hofman

Trener
Artur Ślusarczyk
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 22

Łukasz Hebda

44 2 95.5%
BR 2

Sebastian Gorczyca II

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Michał Jaracz

PO 3

Kamil Mętel

2 min
LS 5

Kiryl Yastrabau

1 A
ŚR 7

Igor Augustyniak

1 A
PS 9

Antoni Dziurdzia

2
2 Formacja
LO 19

Olaf Surma

PO 11

Jakub Gawlik

LS 18

Wiktor Brzozowski

1 1 A 2 min
ŚR 4

Oskar Kuczek

2 A
PS 10

Radosław Krztoń

1 4 min
3 Formacja
LO 8

Szymon Brzozowski

PO 21

Dawid Tynka

LS 13

Nikita Shatilov

ŚR 20

Szymon Kiełbicki

PS 17

Tymofii Gavrylets

4 Formacja
LO 23

Benedykt Bieniek

PO 14

Paweł Pluciński

LS 16

Wiktor Skrzek

ŚR 6

Michał Kokoszewski

2 min
PS 15

Marcin Kuzak II

Trener
Dominik Salamon