Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY (SZHL) poniedziałek, 11 październik 2021 poniedziałek, 11 październik 2021
POLONIA
1-19
JASTRZĘBIE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 1-19
S. Główny Damian Czudowski
S. Główny Eryk Sztwiertnia
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
49:17
Kara (2 min)
Dominik Litwa - Atak kijem trzymanym oburącz
45:23
Kara (2 min)
Damian Borlik - Przeszkadzanie
45:23
Kara (2 min)
Mateusz Wałęga - Atak kijem trzymanym oburącz
43:30
Czas
33:49
Kara (2 min)
Łukasz Sikora II - Przeszkadzanie
33:49
Kara (2 min)
Amadeusz Tyński - Przeszkadzanie
31:28
Gol
26:16
Kara (2 min)
Jakub Grobara - Przeszkadzanie
09:31
Gol
06:53
Gol
05:22
Gol
01:34
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 39

Maksymilian Kowalczyk

10 10 0%
BR 52

Tobiasz Słoka

9 9 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 28

Dominik Litwa

2 min
PO 33

Jakub Marchewka

LS 82

Damian Borlik

2 min
ŚR 99

Michał Szyszka

PS 40

Jakub Grobara

2 min
2 Formacja
LO 29

Kacper Janda

PO 80

Michał Konenc

LS 6

Amadeusz Tyński

1 2 min
ŚR 13

Karolina Gawandtka

PS 46

Grzegorz Bytom

3 Formacja
LO 88

Michał Kędzia

PO 71

Maksymilian Suszek

LS 3

Oliwier Winek

ŚR 1

Danill Zhurnevich

PS 23

Marcin Magdziak

4 Formacja
PO 54

Denis Rusyn

LS 87

Marek Boczej

ŚR 43

Jakub Polewiak

PS 42

Sebastian Borowicki

Trener
Łukasz Dybaś
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 20

Maksymilian Szczęsny

1 1 0%
BR 21

Franciszek Zacharjasz

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 4

Jeremi Majchrzak

PO 90

Mateusz Midzierski

2 1 A
LS 99

Natan Gołofit

2 3 A
ŚR 88

Filip Chrobociński

5 3 A
PS 96

Mateusz Wałęga

2 A 2 min
2 Formacja
LO 14

Michał Kijas

1 A
PO 3

Przemysław Muzyka

LS 24

Antoni Galant

1
ŚR 8

Filip Tyrna

3 1 A
PS 12

Jakub Czyż

3 2 A
3 Formacja
LO 7

Hubert Hławiczka

1 A
PO 9

Damian Maciejewski

LS 44

Maksymilian Nietrzebka

2 A
ŚR 35

Łukasz Sikora II

2 1 A 2 min
PS 66

Jakub Dąbrowa

4 Formacja
LO 55

Kacper Jasnos

1 A
PO 17

Paweł Górny

LS 81

Wiktor Breske

1 1 A
Trener
Marek Chrabański