Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

JUNIOR / CLJ (MP) czwartek, 23 marzec 2023 czwartek, 23 marzec 2023
SOKOŁY
4-1
MOSM
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 52-33
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny X
S. Liniowy Dawid Pabisiak
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja 35
60:00
Zmiana bramkarza
58:36
Zmiana bramkarza
58:36
Czas
57:21
Kara (2 min)
48:13
Niewykorzystany rz. karny
48:13
Kara - Rzut Karny
Eryk Schafer - Zamykanie krążka w rękawicy
47:26
Kara (2 min)
46:46
Kara (2 min)
Olivier Kurnicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
44:15
Kara (2 min)
Oliwier Langner - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
40:51
Kara (2 min)
Mateusz Błotnicki - Spowodowanie upadku przeciwnika
32:57
Gol
32:33
Kara (2 min)
32:33
Kara (2 min)
20:00
Kara (2 min)
Opóźnianie gry
12:03
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
05:52
Kara (2 min)
05:52
Kara (2 min)
03:29
Kara (2 min)
Valentyn Telnov - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Maksymilian Lisewski

BR 2

Igor Tyczyński

33 1 97%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 18

Mateusz Błotnicki

2 min
PO 11

Olivier Kurnicki

2 A 2 min
ŚR 19

Michał Gołębiewski

3 1 A
PS 24

Patryk Napiórkowski

1 1 A
2 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 39

Adam Kowalski

LS 14

Marceli Stańczyk

ŚR 40

Szymon Maćkowski

PS 71

Michał Nawrocki

3 Formacja
LO 29

Vlad Shirin

PO 7

Valentyn Telnov

1 A 4 min
LS 15

Nikita Volobuiev

ŚR 10

Kamil Wiwatowski

PS 35

Illia Khromyshyn

2 min
4 Formacja
LO 17

Emil Szotkiewicz

2 min
PO 32

Wiktor Osmołowski

2 min
LS 37

Fiodor Lupanov

ŚR 26

Michał Wiwatowski

Trener
Wojciech Milan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Bartosz Blach

13 🚫 100%
BR 31

Mateusz Kubiaczyk

39 4 89.7%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 10

Kacper Mużelak

PO 8

Adam Grzegorczyk

LS 88

Igor Ratajczak

2 min
ŚR 67

Paweł Figiel

PS 63

Mateusz Twarowski

2 Formacja
LO 21

Maksymilian Charmuszko

PO 11

Karol Sobecki

LS 36

Patryk Majchrzak

ŚR 85

Kacper Łatka

PS 90

Mark Kovalenko

2 min
3 Formacja
LO 74

Marek Augustyniak

PO 44

Mateusz Majkowski

LS 92

Oliwier Langner

2 min
ŚR 87

Szymon Kucharski

PS 86

Dzianis Barouski

1
4 Formacja
PO 26

Wiktor Bieda

ŚR 77

Aliaksandr Rusovich

1 A
Trener
Dariusz Garbocz