Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

ŻAK STARSZY A (KPOZHL) sobota, 09 październik 2021 sobota, 09 październik 2021
KOZIOŁKI
3-2
STOCZNIOWIEC
Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań
Strzały 3-2
S. Główny Jacek Cukierski
S. Główny Mariusz Nawrocki
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 35
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:59
Kara (2 min)
Marcel Rakowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
59:59
Kara (2 min)
Marcel Rakowski - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
58:59
Kara (2 min)
58:59
Czas
57:24
Kara (2 min)
57:05
Kara (2 min)
Rajmund Domowicz - Atak kijem trzymanym oburącz
55:45
Kara (2 min)
Mikołaj Szymański - Trzymanie przeciwnika
52:55
Kara (2 min)
Rajmund Domowicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
49:31
Kara (2 min)
47:02
Kara (2 min)
39:36
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:02
Kara (2 min)
Kacper Krzyżanowski - Rzucenie na bandę
33:01
Kara (2 min)
33:01
Kara (2 min)
19:15
Kara (2 min)
10:21
Kara (2 min)
Mateusz Szymczak - Atak łokciem
01:48
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Ihor Balabin

2 2 0%
BR 31

Małgorzata Płachtij

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Maksymilian Grzybowski

2 min
PO 88

Borys Czyżow

LS 68

Matylda Stępień

ŚR 8

Szymon Grabarek

1 A
PS 98

Rajmund Domowicz

1 1 A 4 min
2 Formacja
LO 37

Maksym Hnibieda

PO 77

Mateusz Szymczak

6 min
LS 26

Igor Gulczyński

1
ŚR 13

Weronika Świątek

1 1 A
PS 25

Kacper Krzyżanowski

6 min
3 Formacja
LO 95

Jan Chojnacki

PO 12

Dominik Wiśniewski

2 min
LS 7

Filip Gnat

Trener
Mateja Paweł
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 7

Antoni Szczepkowski

3 3 0%
BR 1

Stanisław Simiński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Maciej Sochacki

PO 15

Borys Dłużewski

2 min
LS 22

Julian Mielniczuk

ŚR 8

Konrad Kowalski II

1 2 min
PS 23

Marcel Rakowski

4 min
2 Formacja
LO 20

Mikołaj Szymański

1 A 2 min
PO 9

Wiktor Kaczyński

LS 25

Julian Panasewicz

1 A
ŚR 21

Szymon Jarząbkiewicz

PS 13

Alexander Hetzer

1
3 Formacja
LO 10

Dawid Gromadzki

PO 12

Jakub Sołdyk

LS 4

Antoni Borysewicz

ŚR 16

Anna Sencerz

PS 14

Stanisław Karpiński

4 Formacja
LO 17

Aleksander Kowalski

Trener
Lehmann Krzysztof