home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 05 wrzesień 2021 niedziela, 05 wrzesień 2021
PODHALE
4-3
SMS PZHL
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 20-26
S. Główny Maciej Gąsienica Makowski
S. Główny
S. Liniowy Oskar Guzda
S. Liniowy Krzysztof Worwa
Frekwencja 30
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
53:35
Czas
53:22
Kara (2 min)
46:46
Kara (2 min)
Marcin Szlomski - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00
Zmiana bramkarza
35:31
Kara (2 min)
Wojciech Zając - Uderzenie kijem
31:59
Kara (2 min)
Karol Sarniak - Spowodowanie upadku przeciwnika
29:08
Kara (2 min)
23:30
Kara (2 min)
21:18
Kara (2 min)
Błażej Chodor - Atak kolanem
12:15
Kara (2 min)
Błażej Chodor - Trzymanie przeciwnika
10:34
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:36
Kara (2 min)
05:12
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
02:00
Kara (2 min)
Mateusz Malinowski - Przeszkadzanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

Oskar Polak

8 🚫 100%
BR 29

Kacper Zając

18 3 83.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Tadeusz Słowakiewicz

PO 16

Dominik Szlembarski

2 A
LS 22

Szymon Siuty

ŚR 89

Jakub Malasiński

1 A 4 min
PS 9

Marat Saroka

2
2 Formacja
LO 77

Krystian Wikar

1
PO 7

Karol Sarniak

2 min
LS 10

Krzysztof Jarczyk

1 A
ŚR 23

Kacper Malasiński

1
PS 17

Jakub Trzebunia

1 A
3 Formacja
LO 59

Daniel Nykaza

PO 24

Patryk Sulka

LS 13

Jakub Żurawski

1 A
ŚR 69

Marcin Pudzisz

PS 88

Piotr Bury

4 Formacja
LO 11

Kacper Luberda

PO 70

Damian Rączka

LS 28

Patryk Danel

Trener
Jacek Szopiński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 25

Tomasz Grobelkiewicz

BR 1

Jakub Ciućka

20 4 80%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Błażej Chodor

1 A 4 min
PO 18

Paweł Pawlik

LS 11

Paweł Wybiral

1
ŚR 24

Szymon Maćkowski

1
PS 19

Mikołaj Kociszewski

2 Formacja
LO 13

Jakub Wilk

PO 12

Marcin Szlomski

2 min
LS 9

Jakub Musioł

1 A
ŚR 10

Wojciech Zając

1 A 2 min
PS 23

Oliwier Tumidalski

1 A
3 Formacja
LO 21

Jan Stępień

PO 6

Jakub Bielecki

LS 22

Karol Moś

1
ŚR 8

Szymon Gurzyński

2 min
PS 17

Arkadiusz Karasiński

2 min
4 Formacja
LO 2

Marek Augustyniak

PO 15

Kacper Łukawski

LS 16

Bartłomiej Spyrka

ŚR 14

Mateusz Malinowski

2 min
Trener
Artur Ślusarczyk