home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

PHL czwartek, 14 październik 2021 czwartek, 14 październik 2021
KATOWICE
0-2
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Satelita HWS Spodek Katowice
Strzały 46-21
S. Główny Paweł Breske
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Liniowy Maciej Byczkowski
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
Frekwencja 638
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:26
Zmiana bramkarza
59:26
Kara (2 min)
58:45
Zmiana bramkarza
58:28
Zmiana bramkarza
58:20
Zmiana bramkarza
51:46
Kara (2 min)
Bartłomiej Bychawski - Atak kijem trzymanym oburącz
45:41
Kara (2 min)
Joona Monto - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:59
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:03
Kara (2 min)
Armen Khoperia - Uderzenie kijem
31:08
Kara (2 min)
Tomasz Kozłowski - Atak kijem trzymanym oburącz
23:59
Kara (2 min)
Mateusz Rompkowski - Atak kijem trzymanym oburącz
14:31
Kara (2 min)
Anthon Eriksson - Uderzenie kijem
06:58
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

21 1 95.2%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 97

Mateusz Rompkowski

2 min
PO 98

Alexander Yakimenko

2 min
LS 10

Bartosz Fraszko

ŚR 18

Grzegorz Pasiut

PS 95

Patryk Wronka

2 Formacja
LO 2

Carl Hudson

PO 5

Jakub Wanacki

LS 53

Anthon Eriksson

2 min
ŚR 7

Mathias Lehtonen

PS 88

Patryk Krężołek

2 min
3 Formacja
LO 8

Patryk Wajda

PO 12

Maciej Kruczek

LS 24

Mateusz Bepierszcz

ŚR 81

Joona Monto

2 min
PS 92

Mateusz Michalski

4 Formacja
LO 34

Dawid Musioł

PO 4

Oskar Krawczyk

LS 11

Jakub Prokurat

ŚR 48

Igor Smal

PS 23

David Lebek

Trener
Ireneusz Jarosz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Marcel Kotuła

46 🚫 100%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

ŚR 40

Aleksandr Vasilev

PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1 A
LS 11

Martin Przygodzki

1 1 A
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

1 1 A
PS 32

Damian Piotrowicz

3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 27

Szymon Luszniak

LS 8

Andrei Dubinin

ŚR 18

Tomasz Kozłowski

2 min
PS 57

Dominik Nahunko

4 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 26

Nikita Mitskevich

LS 23

Dominik Kasprzyk

ŚR 19

Kamil Sikora

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich