Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 17 październik 2021 niedziela, 17 październik 2021
TORUŃ
5-4
ZAGŁĘBIE
Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń
Strzały 37-36
S. Główny Robert Długi
S. Główny Mateusz Niżnik
S. Liniowy Andrzej Nenko
S. Liniowy Grzegorz Cytawa
Frekwencja 1200
60:00
Zmiana bramkarza
59:00
Czas
59:00
Zmiana bramkarza
56:16
Kara (2 min)
Michał Naróg - Atak kolanem
53:57
Kara (2 min)
40:53
Kara (2 min)
Mikhail Shabanov - Spowodowanie upadku przeciwnika
34:49
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:17
Kara (2 min)
Bartłomiej Bychawski - Trzymanie przeciwnika
22:55
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:56
Kara (2 min)
Oskar Jaśkiewicz - Spowodowanie upadku przeciwnika
15:57
Kara (2 min)
Aleksandr Rodionov - Atak kijem trzymanym oburącz
15:25
Kara (5 min)
Michał Zając - Rzucenie na bandę
12:18
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 70

Conrad Molder

36 4 88.9%
BR 51

Mateusz Studziński

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 57

Dmitri Kozlov

PO 12

Aliaksandr Shkrabau

1 A 2 min
LS 19

Michał Kalinowski

ŚR 10

Kamil Kalinowski

PS 68

Patryk Kogut

1 A
2 Formacja
LO 23

Yegor Shkodenko

1 A
PO 2

Aleksandr Rodionov

1 A 2 min
LS 44

Mikhail Shabanov

2 1 A 2 min
ŚR 17

Robert Arrak

1
PS 86

Lauri Huhdanpaa

1
3 Formacja
LO 11

Adrian Jaworski

PO 4

Mateusz Zieliński

LS 24

Henri Limma

ŚR 89

Mikalai Syty

1 2 A
PS 88

Robert Korchokha

4 Formacja
LO 33

Eryk Schafer

PO 71

Filip Mazurkiewicz

LS 21

Dominik Olszewski

ŚR 43

Yegor Rozhkov

2 A
PS 61

Michał Zając

5 min
Trener
Jussi Tupamaki
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Marcel Kotuła

37 5 86.5%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

1 A 2 min
PO 17

Mikhail Syroezhkin

1 A
LS 78

Yevgeni Nikiforov

1 1 A
ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 A 2 min
PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

1 2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1 A 2 min
LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 32

Damian Piotrowicz

3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

1 A
PO 27

Szymon Luszniak

LS 8

Andrei Dubinin

1
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1
PS 57

Dominik Nahunko

1 A
4 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 26

Nikita Mitskevich (✖)

1 A
LS 23

Dominik Kasprzyk

ŚR 19

Kamil Sikora

PS 87

Jakub Blanik

Trener
Grzegorz Klich