Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 17 październik 2021 niedziela, 17 październik 2021
1-2D
0:1 1:0 0:0 0:1
TYCHY
1-2D
CRACOVIA
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 37-32
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Patryk Kasprzyk
S. Liniowy Jacek Szutta
S. Liniowy Michał Gerne
Frekwencja 1000
62:04
Zmiana bramkarza
62:04
Zmiana bramkarza
58:44
Kara (2 min)
Jakub Muller - Wysoko uniesiony kij
58:44
Czas
55:17
Kara (2 min)
Jakub Saur - Opóźnianie gry
51:15
Kara (2 min)
Christian Mroczkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
40:00
Kara (2 min)
33:39
Gol
25:37
Kara (2 min)
Damian Kapica - Spowodowanie upadku przeciwnika
06:30
Kara (5 min)
Artem Voroshilo - Atak kolanem
06:30
Kara (20 min)
Artem Voroshilo - Kara meczu za niesportowe zachowanie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 18

Kamil Lewartowski

32 2 93.8%
BR 25

Ondrej Raszka (✖)

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 27

Jason Seed

PO 12

Olaf Bizacki

LS 8

Alexander Szczechura

ŚR 78

Michael Cichy

PS 9

Christian Mroczkowski

2 min
2 Formacja
LO 5

Jakub Michałowski

PO 87

Michał Kotlorz

LS 96

Denis Sergushkin

ŚR 10

Yegor Feofanov

PS 66

Jakub Witecki

3 Formacja
LO 67

Bartłomiej Pociecha

PO 20

Marek Biro

LS 11

Mateusz Gościński

ŚR 24

Radosław Galant

1
PS 91

Bartłomiej Jeziorski

4 Formacja
LO 22

Jan Krzyżek

PO 40

Oliwier Kasperek

LS 71

Szymon Marzec

ŚR 38

Mateusz Ubowski

PS 23

Kacper Gruźla

Trener
Krzysztof Majkowski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 59

Denis Perevozchikov

37 1 97.3%
BR 72

David Zabolotny

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1 A
PO 33

Jakub Saur

2 A 2 min
LS 14

Erik Nemec

1
ŚR 10

Evgeni Bodrov

2 min
PS 95

Damian Kapica

2 min
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

1 A
PO 49

Jakub Muller

2 min
LS 15

Collin Shirley

1
ŚR 8

Łukasz Kamiński

PS 71

Sebastian Brynkus

3 Formacja
LO 3

Patryk Gosztyła

PO 16

Saku Kinnunen

LS 32

Grigorii Mishchenko

ŚR 50

Ivan Iatsenko

PS 88

Artem Voroshilo

25 min
4 Formacja
LO 12

Michał Jaracz

LS 7

Igor Augustyniak

PS 11

Antoni Dziurdzia

Trener
Rudolf Rohacek