Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK niedziela, 17 październik 2021 niedziela, 17 październik 2021
POLONIA
15-0
CRACOVIA 1906
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 63-7
S. Główny Sebastian Kłaczyński
S. Główny Rafał Orłowski
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 60
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:27
Kara (2 min)
Magda Mroczka - Spowodowanie upadku przeciwnika
56:27
Kara (2 min)
Ida Talanda - Przeszkadzanie
50:31
Czas
49:37
Kara (2 min)
Nikola Isztok - Trzymanie przeciwnika
38:54
Kara (2 min)
Ewa Synowiec - Spowodowanie upadku przeciwnika
33:33
Kara (2 min)
Kinga Niechwiej-Malska - Trzymanie przeciwnika
30:02
Zmiana bramkarza
29:32
Kara (2 min)
Klaudia Kaleja - Trzymanie przeciwnika
29:32
Kara (2 min)
Kinga Niechwiej-Malska - Trzymanie przeciwnika
26:23
Kara (2 min)
Nikola Isztok - Uderzenie kijem
21:02
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Julia Bujak

7 🚫 100%
BR 87

Michalina Burzyńska-Wróbel

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 21

Klaudia Chrapek

2 6 A
PO 91

Patrycja Sfora

1 2 A
LS 7

Karolina Późniewska

5 4 A
ŚR 14

Ida Talanda

2 2 A 2 min
PS 27

Olivia Tomczok

1 4 A
2 Formacja
LO 81

Wiktoria Gogoc

1 A
PO 4

Katarzyna Secemska

2 A
LS 22

Wiktoria Dziwok

2 A
ŚR 25

Alicja Wcisło

2
PS 8

Lena Zięba

2 1 A
3 Formacja
LO 5

Aleksandra Jachym

LS 2

Monika Suchanek

ŚR 10

Aneta Krzemień

PS 9

Klaudia Kaleja

2 min
Trener
Andrzej Secemski
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Alicja Hudziak

31 8 74.2%
BR 31

Zuzanna Oleksa

32 7 78.1%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 25

Kinga Niechwiej-Malska

4 min
PO 11

Magda Mroczka

2 min
LS 81

Małgorzata Synowiec

ŚR 55

Magdalena Olszewska

PS 15

Karolina Baran

2 Formacja
LO 12

Nikola Isztok

4 min
PO 16

Ewa Synowiec

2 min
LS 4

Natasza Pietrzyk

ŚR 23

Amelia Firek

PS 13

Franciszka Kobylańska

3 Formacja
PO 6

Zofia Szeliga

ŚR 66

Justyna Suchoń

PS 77

Agnieszka Kobylańska

Trener
Stanisław Cieślak