Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PLHK niedziela, 17 październik 2021 niedziela, 17 październik 2021
UNIA
4-3D
KOZICE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 4-3
S. Główny Rafał Noworyta
S. Główny
S. Liniowy Monika Szpyt- Jucha
S. Liniowy Natalia Suchanek
Frekwencja 30
61:48
Gol
61:48
Zmiana bramkarza
61:48
Zmiana bramkarza
57:32
Kara (2 min)
Aneta Michałek - Trzymanie przeciwnika
56:14
Kara (2 min)
53:52
Kara (2 min)
Iga Schramm - Spowodowanie upadku przeciwnika
48:11
Gol
43:50
Kara (2 min)
Katarzyna Zaborska - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:46
Czas
36:46
Kara (2 min)
Aneta Michałek - Trzymanie przeciwnika
36:46
Kara (2 min)
22:31
Gol
21:21
Kara (2 min)
Aleksandra Langner - Atak kijem trzymanym oburącz
15:10
Kara (2 min)
Ingrid Schramm - Spowodowanie upadku przeciwnika
07:29
Kara (2 min)
Aleksandra Langner - Atakowanie ciałem (hokej kobiet)
00:52
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 30

Anna Pieczyk

3 3 0%
BR 2

Julia Kołodziej

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Magdalena Klatka

PO 87

Ada Wawrzyk

1
LS 88

Karolina Makuch

ŚR 23

Joanna Strzelecka

1 A 2 min
PS 13

Aneta Michałek

2 4 min
2 Formacja
LO 32

Anna Kot

PO 99

Aleksandra Langner

4 min
LS 72

Daniela Szeląg

ŚR 11

Justyna Żyła

PS 21

Alicja Kopciara

3 Formacja
LO 20

Anna Zaborska

PO 14

Katarzyna Zaborska

2 min
LS 56

Martyna Solorz

ŚR 49

Patrycja Kułas

PS 19

Julia Gawlik

1
Trener
Michał Fikrt
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Aleksandra Adameczek

4 4 0%
BR 66

Irmina Schramm

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 94

Ines Schramm

1
PO 27

Wiktoria Pospieszna

LS 6

Alicja Kobus

1 A
ŚR 2

Iga Schramm

2 min
PS 13

Matylda Stępień

1 1 A
2 Formacja
LO 12

Milena Piasecka

PO 9

Roksana Szymczak

2 min
LS 16

Agata Cybulska

ŚR 97

Ingrid Schramm

2 min
PS 8

Weronika Świątek

1
3 Formacja
LS 28

Melissa Chipchura

ŚR 7

Wiktoria Kasperska

PS 3

Karolina Miłkowska

Trener
Paweł Mateja