Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 17 październik 2021 niedziela, 17 październik 2021
POLONIA
10-3
ZAGŁĘBIE
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 56-18
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
S. Liniowy Maciej Waluszek
Frekwencja 1000
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
48:36
Czas
41:12
Kara (2 min)
Adrian Chabior II - Spowodowanie upadku przeciwnika
39:25
Kara (2 min)
Mateusz Kafel - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
33:01
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:07
Kara (2 min)
Mateusz Kafel - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
31:07
Kara (2 min)
Adrian Chabior II - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:50
Kara (2 min)
Andrzej Stojek - Spowodowanie upadku przeciwnika
26:49
Kara (2 min)
Patryk Jarosz - Uderzenie kijem
22:53
Kara (2 min)
Adrian Duszak - Przeszkadzanie
14:52
Kara (2 min)
Nikolai Onyshchenko - Uderzenie kijem
01:11
Kara (2 min)
Mateusz Kafel - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

14 2 85.7%
BR 29

Radosław Nawrot

4 1 75%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Łukasz Dybaś

1 3 A
PO 8

Aleksander Bodora

1
LS 16

Błażej Salamon

3
ŚR 22

Valerii Polinin

1 3 A
PS 15

Michał Rybak

1 2 A
2 Formacja
LO 14

Bartłomiej Stępień

1 A
PO 4

Patryk Matusik

LS 13

Karol Wąsiński

1 1 A
ŚR 6

Tomasz Wcisło

PS 9

Piotr Bajon

1 2 A
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

PO 21

Michał Proczek

LS 12

Artur Senkevich

ŚR 11

Artsiom Senkevich

1 1 A
PS 10

Sebastian Wicher

4 Formacja
PO 20

Adam Faska

LS 7

Dawid Wawrzkiewicz

3 A
ŚR 17

Dawid Wróblewski

Trener
Mariusz Puzio
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Mikołaj Szczepkowski

56 7 87.5%
BR 34

Marcin Wyśnik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 26

Adrian Duszak

2 min
PO 55

Mateusz Kafel

1 6 min
LS 21

Patryk Jarosz

2 A 2 min
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 A 2 min
PS 89

Adrian Chabior II

4 min
2 Formacja
LO 10

Michał Nowak

PO 20

Denis Gavrilov

LS 17

Oskar Rzekanowski

1
ŚR 14

Mikita Antropau

1 A
PS 11

Mariusz Piotrowski

1
3 Formacja
LO 29

Volodymir Baisarovych

PO 8

Nikolai Onyshchenko

2 min
ŚR 15

Karol Baran

PS 19

Wiktor Zadęcki

4 Formacja
LO 12

Szymon Brzozowski II

PO 91

Norbert Sekunda

LS 92

Emil Kieler

ŚR 18

Marcel Mazur

PS 81

Teodor Broś

Trener
Marcin Kotuła