Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL niedziela, 17 październik 2021 niedziela, 17 październik 2021
UNIA
2-3
ŁÓDŹ
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 22-27
S. Główny Dariusz Pobożniak
S. Główny
S. Liniowy Jakub Śreniawski
S. Liniowy Eryk Sztwiertnia
Frekwencja 20
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
58:26
Kara - Rzut Karny
58:26
Niewykorzystany rz. karny
58:26
Czas
56:52
Kara (2 min)
Jakub Najsarek - Atak łokciem
56:52
Czas
52:40
Kara (2 min)
Tomasz Skokan - Przeszkadzanie
49:28
Kara (2 min)
43:00
Kara (2 min)
Yauheniy Stryzhanok - Wysoko uniesiony kij
40:21
Kara (2 min)
Piotr Kot - Trzymanie przeciwnika
39:29
Kara (2 min)
Eduard Shibelbein - Opóźnianie gry
39:29
Kara (2 min)
Opóźnianie gry
36:46
Kara (2 min)
Jakub Najsarek - Opóźnianie gry
34:34
Kara (2 min)
Bogdan Protsenko - Atak kijem trzymanym oburącz
33:23
Kara (2 min)
Radii Taimatov - Spowodowanie upadku przeciwnika
27:15
Kara (2 min)
Adam Kot - Rzucenie na bandę
25:31
Kara (2 min)
Kameron Wilson - Atak kijem trzymanym oburącz
07:50
Kara (2 min)
Ivan Tsyran - Spowodowanie upadku przeciwnika
05:32
Kara (2 min)
Filip Płonka - Opóźnianie gry
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Filip Płonka

27 3 88.9%
BR 45

Tadas Ramanauskas

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 6

Piotr Kot

2 min
PO 11

Adam Kot

2 min
LS 17

Vasiliy Yerassov

ŚR 98

Tomasz Skokan

4 min
PS 36

Mykhailo Kovalchuk

2 Formacja
LO 33

Jakub Najsarek

4 min
PO 19

Bogdan Protsenko

2 min
LS 91

Szymon Fus

2 A
ŚR 22

Krzysztof Dudkiewicz

1
PS 88

Yahor Piankrat

1 1 A
3 Formacja
LO 70

Roman Shoferovskyi

PO 7

Arkadiusz Guzik

LS 87

Mateusz Filipowicz

ŚR 16

Jakub Kurandy

PS 13

Aleksander Noworyta

4 Formacja
LO 78

Mateusz Klimczyk

PO 77

Andrei Chapelskyi

Trener
Lubomir Witoszek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

Maksim Livenskii

BR 26

Karri Hiukka

22 2 90.9%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 17

Zachariah Leonardi

LS 9

Tymoteusz Lewy

1 1 A
ŚR 10

Mateusz Kubiak

1
PS 99

Yauheniy Stryzhanok

2 min
2 Formacja
PO 14

Aleksandr Gusarov

LS 69

Vaclav Riha

1
ŚR 29

Radii Taimatov

1 A 2 min
PS 16

Danill Linkevich

1 A
3 Formacja
LO 33

Piotr Matuszewski

PO 18

Kameron Wilson

2 min
LS 92

Ivan Tsyran

1 A 2 min
ŚR 7

Eduard Shibelbein

2 min
PS 97

Mikita Antanovich

4 Formacja
LS 88

Arkadiusz Witczak

ŚR 15

Patryk Janiszewski

PS 5

Marcin Kułak

Trener
Ziankou Yury