Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 24 październik 2021 niedziela, 24 październik 2021
PODHALE
1-2
ZAGŁĘBIE
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 35-32
S. Główny Paweł Kosidło
S. Główny Marcin Polak
S. Liniowy Grzegorz Cudek
S. Liniowy Wojciech Czech
Frekwencja 480
60:00
Zmiana bramkarza
58:49
Kara (2 min)
Martin Przygodzki - Opóźnianie gry
58:05
Czas
58:05
Zmiana bramkarza
55:47
Kara (2 min)
Damian Szurowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
47:29
Kara (2 min)
45:31
Kara (2 min)
Bartłomiej Wsół - Przeszkadzanie
42:49
Kara (2 min)
Bartłomiej Bychawski - Rzucenie na bandę
41:11
Kara (2 min)
28:58
Kara (2 min)
24:19
Kara (2 min)
Damian Tomasik - Rzucenie na bandę
23:57
Kara (2 min)
Damian Szurowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:02
Kara (2 min)
Nikita Mitskevich - Spowodowanie upadku przeciwnika
17:26
Kara (2 min)
Andrei Dubinin - Wysoko uniesiony kij
14:25
Kara (2 min)
Jakub Blanik - Uderzenie kijem
05:56
Kara (2 min)
Martin Przygodzki - Atak kijem trzymanym oburącz
02:49
Kara (2 min)
Fabian Kapica - Uderzenie kijem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

32 2 93.8%
BR 72

Oskar Polak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

1 A 2 min
PO 77

Robert Mrugała

LS 20

Marcin Kolusz

1
ŚR 13

Kasper Bryniczka

PS 86

Filip Wielkiewicz

2 Formacja
LO 6

Patryk Wsół

PO 76

Maciej Sulka

LS 4

Marat Saroka

ŚR 10

Dawid Majoch

PS 11

Łukasz Siuty

3 Formacja
LO 83

Ondrej Volrab

PO 44

Damian Szurowski

4 min
LS 12

Jakub Worwa

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

PS 22

Gleb Bondaruk

1 A
4 Formacja
LO 8

Kacper Kamieniecki

PO 40

Jakub Malasiński

LS 71

Bartłomiej Wsół

2 min
ŚR 91

Fabian Kapica

4 min
PS 14

Wiktor Bochnak

Trener
Andrei Gusov
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 34

Michał Czernik

35 1 97.1%
BR 29

Mikołaj Szczepkowski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

1 A
LS 8

Andrei Dubinin

1 2 min
ŚR 40

Aleksandr Vasilev

1 A
PS 10

Michał Bernacki

2 Formacja
LO 24

Bartłomiej Bychawski

2 min
PO 96

Oskar Jaśkiewicz

1 A
LS 11

Martin Przygodzki

1 A 4 min
ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 19

Kamil Sikora

2 min
3 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

2 min
PO 26

Nikita Mitskevich

2 min
LS 87

Jakub Blanik

2 min
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

1
PS 57

Dominik Nahunko

4 Formacja
LO 16

Kacper Opiłka

PO 91

Mariusz Piotrowski

LS 6

Aleksander Gniewek

ŚR 23

Dominik Kasprzyk

Trener
Grzegorz Klich