Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL wtorek, 26 październik 2021 wtorek, 26 październik 2021
CRACOVIA
4-6
UNIA
Lodowisko im. Adam "Rocha" Kowalskiego Kraków
Strzały 40-31
S. Główny Tomasz Radzik
S. Główny Paweł Breske
S. Liniowy Dariusz Pobożniak
S. Liniowy Michał Żak
Frekwencja 800
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:46
Czas
59:10
Zmiana bramkarza
59:09
Gol
57:57
Czas
57:57
Zmiana bramkarza
49:50
Kara (2 min)
47:31
Kara (2 min)
Krystian Dziubiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
46:01
Kara (2 min)
Adrian Prusak - Spowodowanie upadku przeciwnika
37:40
Niewykorzystany rz. karny
37:40
Kara (2 min)
37:09
Kara (2 min)
Martin Dudas - Atak kijem trzymanym oburącz
34:21
Kara (2 min)
Saku Kinnunen - Trzymanie przeciwnika
28:41
Kara (2 min)
Krystian Dziubiński - Spowodowanie upadku przeciwnika
28:23
Gol
28:06
Kara (2 min)
Teddy Da Costa - Spowodowanie upadku przeciwnika
20:11
Kara (2 min)
Damian Kapica - Spowodowanie upadku przeciwnika
18:40
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 72

David Zabolotny

31 5 83.9%
BR 30

Łukasz Hebda

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Jiri Gula

1
PO 3

Patryk Gosztyła

LS 32

Grigorii Mishchenko

1
ŚR 14

Erik Nemec

2 A
PS 95

Damian Kapica

3 A 2 min
2 Formacja
LO 2

Martin Dudas

2 min
PO 49

Jakub Muller

LS 24

Dmitrii Ismagilov

ŚR 10

Evgeni Bodrov

PS 88

Artem Voroshilo

3 Formacja
LO 90

Ales Jezek

1 2 A
PO 16

Saku Kinnunen

2 min
LS 7

Igor Augustyniak

ŚR 50

Ivan Iatsenko

1 A
PS 13

Evgenii Popitich

1
4 Formacja
LO 8

Łukasz Kamiński

PO 12

Michał Jaracz

LS 71

Sebastian Brynkus

ŚR 15

Collin Shirley

PS 94

Stephan Csamango

Trener
Rudolf Rohacek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 90

Clarke Saunders

40 4 90%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 21

Johan Skinnars (✖)

1
LS 88

Andrej Themar

1
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

1 A 2 min
PS 77

Teddy Da Costa

2 1 A 2 min
2 Formacja
LO 17

Adam Kot

PO 4

Peter Bezuska

LS 91

Daniil Orekhin

1 A 2 min
ŚR 61

Krystian Dziubiński

4 min
PS 10

Dariusz Wanat

3 Formacja
LO 55

Patryk Noworyta

PO 96

Kamil Paszek

LS 14

Adrian Prusak

1 A 2 min
ŚR 87

Alexei Trandin

1
PS 12

Sebastian Kowalówka

1 1 A
4 Formacja
ŚR 50

Vasiliy Yerassov

Trener
Tom Coolen