home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Live event Kalendarz tag

Social Media

ŻAK MŁODSZY (SZHL) czwartek, 14 październik 2021 czwartek, 14 październik 2021
KATOWICE
8-9K
UNIA
Lodowisko Jantor II MOSiR Katowice
Strzały 8-8
S. Główny Michał Żak
S. Główny Łukasz Barutowicz
S. Liniowy
S. Liniowy
Frekwencja 10

Seria Rzutów Karnych

1:2

#5
Niewykorzystany
Filip Laskowski / br: Gabriel Jurkiewicz
#5
Niewykorzystany
Alan Bugański / br: Justyna Koszyk
#4
Niewykorzystany
Borys Pasiut / br: Gabriel Jurkiewicz
#4
TRAFIONY
Szymon Wiśniowski / br: Justyna Koszyk
#3
Niewykorzystany
Kajetan Zaleski / br: Gabriel Jurkiewicz
#3
Niewykorzystany
Piotr Fornagiel / br: Justyna Koszyk
#2
Niewykorzystany
Ignacy Galusek / br: Gabriel Jurkiewicz
#2
TRAFIONY
Karol Furman / br: Justyna Koszyk
#1
TRAFIONY
Ksawery Konieczny / br: Gabriel Jurkiewicz
#1
Niewykorzystany
Szymon Krzemień / br: Justyna Koszyk

60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Gol
59:35
Kara (2 min)
59:22
Czas
56:46
Czas
54:07
Gol
48:42
Gol
42:43
Gol
37:30
Gol
35:33
Kara (2 min)
Kajetan Zaleski - Atak kijem trzymanym oburącz
24:40
Kara (2 min)
Kajetan Zaleski - Rzucenie na bandę
22:25
Gol
21:50
Kara (2 min)
Kajetan Zaleski - Rzucenie na bandę
17:18
Kara (2 min)
15:27
Kara (2 min)
Tomasz Bronkowski - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:35
Gol
10:17
Gol
02:23
Gol
01:52
Gol
00:32
Gol
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Justyna Koszyk

8 8 0%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 14

Ksawery Konieczny

1 A
PO 9

Tomasz Bronkowski

2 min
LS 13

Dominik Paprotny

2 1 A 4 min
ŚR 19

Ignacy Galusek

2
PS 4

Oskar Sierszecki

2 Formacja
LS 15

Filip Laskowski

1 A
ŚR 6

Aleksander Brzęczek

PS 20

Szymon Kaszuba

1
3 Formacja
LO 12

Kajetan Zaleski

1 6 min
PO 27

Borys Leński

LS 24

Wojciech Zawadzki

2
ŚR 18

Borys Pasiut

1 A
PS 17

Wojciech Szczurek

4 Formacja
LO 29

Pola Wiśniewska

PO 5

Wojciech Kubiaczyk

Trener
Marcin Penczek
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 73

Gabriel Jurkiewicz

8 8 0%
BR 23

Dominik Pindel

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 7

Karol Furman

4 1 A
PO 13

Jakub Zabagło

2
LS 22

Szymon Krzemień

2 1 A
ŚR 21

Jakub Nagy

PS 14

Szymon Więcek

2 Formacja
LO 55

Alan Bugański

PO 86

Mikołaj Wróbel

LS 77

Piotr Fornagiel

ŚR 99

Adam Pasternak

PS 31

Szymon Wiśniowski

3 Formacja
LO 44

Lena Januszyk

PO 11

Maja Walkowicz

LS 33

Kacper Piekarski

ŚR 10

Nadia Sibik

PS 40

Bartosz Kupiec

Trener
Adam Żogała