1 LIGA / MHL sobota, 04 listopad 2023 sobota, 04 listopad 2023
SMS BYTOM
2-8
FABRYKANCI
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów OSiR Bytom
Strzały 18-31
S. Główny Mateusz Krzywda
S. Główny Dawid Pabisiak
S. Liniowy Natalia Suchanek
S. Liniowy Mateusz Dworaźny
Frekwencja 40
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:28
Niewykorzystany rz. karny
56:28
Kara - Rzut Karny
Oliwier Koszel - Trzymanie przeciwnika
51:26
Kara (2 min)
Wojciech Lisowski - Przeszkadzanie
50:43
Kara (2 min)
Jakub Revaj - Ostrość
50:43
Kara (2 min)
50:43
Kara (2 min)
Igor Kukla - Ostrość
49:53
Kara (2 min)
Filip Witek - Atak kolanem
46:35
Kara (2 min)
Marcin Kułak - Wysoko uniesiony kij
40:00
Zmiana bramkarza
30:09
Kara (2 min)
Wojciech Lisowski - Rzucenie na bandę
28:04
Kara (2 min)
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Matsvei Kuzniatsou

31 8 74.2%
BR 30

Kamil Firek

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 12

Błażej Kołodziejczak

PO 19

Wojciech Lisowski

4 min
LS 8

Oliwier Zarański

1
ŚR 10

Kacper Kukliński

PS 7

Filip Witek

2 min
2 Formacja
LO 11

Marcin Barataszewicz

PO 17

Igor Kukla

1 A 2 min
LS 5

Adrian Płonka

ŚR 16

Ilya Makarski

1 A
PS 18

Andrei Zavadski

3 Formacja
LO 9

Bartosz Ludwinek

PO 15

Oliwier Koszel

2 min
LS 21

Mykhailo Ptashkin

ŚR 4

Konstiantyn Lemeshko

1 2 min
PS 3

Tomasz Łozicki

Trener
Sławomir Budziński
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 29

Nolan Warszycki

13 1 92.3%
BR 30

Jakub Jaroń

5 1 80%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 40

Zacharias Arvidsson

1 2 A
PO 18

Demian Kozak

LS 7

Eduard Shibelbein

2 A
ŚR 12

Vladimir Petrovskii

2 1 A
PS 70

Artsiom Pukhliak

2 Formacja
LO 14

Alon Kaplun

1 A
PO 87

Dominik Cieślak

1 A
LS 8

Ivan Tsyran

1 1 A
ŚR 92

Jakub Revaj

1 2 A 2 min
PS 20

Yuval Halpert

1
3 Formacja
LO 35

Tymon Srokosz

1 A
PO 99

Yauheniy Stryzhanok

1 A
LS 19

Stefan Pirotski

1
ŚR 26

Wojciech Świderski

PS 5

Marcin Kułak

1 2 A 2 min
4 Formacja
LO 34

Wiktor Krzesłowski

PO 27

Norbert Łakomski

LS 88

Arkadiusz Witczak

ŚR 17

Oliver Eggli

PS 10

Antoni Matuszewski

1 A
Trener
Lubomir Witoszek