Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL niedziela, 31 październik 2021 niedziela, 31 październik 2021
KATOWICE
2-3K
UNIA
Lodowisko Satelita HWS Spodek Katowice
Strzały 49-31
S. Główny Robert Długi
S. Główny Mateusz Niżnik
S. Liniowy Marcin Młynarski
S. Liniowy Wiktor Zień
Frekwencja 1050

Seria Rzutów Karnych

0:2

#4
Niewykorzystany
Bartosz Fraszko / br: Robert Kowalówka
#4
TRAFIONY
Sebastian Kowalówka / br: John Murray
#3
Niewykorzystany
Grzegorz Pasiut / br: Robert Kowalówka
#3
TRAFIONY
Daniil Orekhin / br: John Murray
#2
Niewykorzystany
Patryk Wronka / br: Robert Kowalówka
#2
Niewykorzystany
Teddy Da Costa / br: John Murray
#1
Niewykorzystany
Anthon Eriksson / br: Robert Kowalówka
#1
Niewykorzystany
Krystian Dziubiński / br: John Murray

65:00
Gol
65:00
Zmiana bramkarza
65:00
Zmiana bramkarza
64:25
Kara (2 min)
Carl Hudson - Przeszkadzanie
64:25
Czas
31:51
Kara (2 min)
24:09
Kara (2 min)
Alexei Trandin - Atak kijem trzymanym oburącz
21:05
Kara (2 min)
Carl Hudson - Trzymanie przeciwnika
16:54
Kara (2 min)
Miłosz Noworyta - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 31

John Murray

31 2 93.5%
BR 21

Maciej Miarka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 34

Dawid Musioł

PO 98

Alexander Yakimenko

LS 10

Bartosz Fraszko

1 A
ŚR 18

Grzegorz Pasiut

1
PS 95

Patryk Wronka

2 Formacja
LO 2

Carl Hudson

4 min
PO 5

Jakub Wanacki

LS 53

Anthon Eriksson

ŚR 7

Mathias Lehtonen

PS 24

Mateusz Bepierszcz

3 Formacja
LO 12

Maciej Kruczek

PO 8

Patryk Wajda

LS 88

Patryk Krężołek

1 A
ŚR 81

Joona Monto

1
PS 92

Mateusz Michalski

1 A
4 Formacja
LO 4

Oskar Krawczyk

PO 75

Szymon Mularczyk

LS 19

Piotr Ciepielewski

ŚR 48

Igor Smal

PS 11

Jakub Prokurat

Trener
Ireneusz Jarosz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 53

Robert Kowalówka

49 2 95.9%
BR 31

Filip Płonka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

2 min
PO 21

Johan Skinnars

LS 88

Andrej Themar

1
ŚR 15

Victor Rollin Carlsson

PS 77

Teddy Da Costa

1 A
2 Formacja
LO 47

Ryan Glenn

1 A
PO 4

Peter Bezuska

LS 91

Daniil Orekhin

ŚR 61

Krystian Dziubiński

1 2 min
PS 10

Dariusz Wanat

1 A
3 Formacja
LO 50

Vasiliy Yerassov

PO 96

Kamil Paszek

LS 14

Adrian Prusak

ŚR 87

Alexei Trandin

2 min
PS 12

Sebastian Kowalówka

Trener
Tom Coolen